Bakan Kirişçi, Devrekani'de incelemelerde bulundu - Son Dakika

Bakan Kirişçi, Devrekani'de incelemelerde bulundu

30.06.2022 00:58
Bakan Kirişçi, Devrekani'de incelemelerde bulundu

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kastamonu'nun Devrekani ilçesinde sel suları sonucunda hasar meydana gelen tarım arazilerini inceledi.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kastamonu'nun Devrekani ilçesinde sel suları sonucunda hasar meydana gelen tarım arazilerini inceledi. Devrekani Belediyesini de ziyaret eden Bakan Kirişçi, Başkan Engin Altıkulaç'tan selin bilançosu hakkında bilgi aldı.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Devrekani Belediyesini ziyaret ederek Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç ile birlikte sel suları neticesinde zarara uğrayan tarım arazilerini inceledi. Başkan Altıkulaç, zarar gören tarım arazileri ile ilgili Bakan Kirişci'ye brifing verdi. Çiftçilerin de sorunlarını dinleyen Bakan Kirişci, Kastamonu milletvekilleri Hakkı Köylü ve Metin Çelik ile Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç ile birlikte selden zarar gören tarım arazilerinde incelemede bulundu. - KASTAMONU

YORUMLAR
500
Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, Mersin'de Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, Mersin'de Bakan Kirişci: Tarımsal destekleme ödemelerini çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz Bakan Kirişci: Tarımsal destekleme ödemelerini çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci: '32 milyon 651 bin 947 liralık tarımsal destek ödemelerini bugün çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz.' Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci: '32 milyon 651 bin 947 liralık tarımsal destek ödemelerini bugün çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz.'
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bakan Kirişçi, Devrekani'de incelemelerde bulundu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement