Balya'da Kitaplar Devletten Kırtasiye Belediyeden - Son Dakika

Balya'da Kitaplar Devletten Kırtasiye Belediyeden

24.11.2015 14:18
Balya'da Kitaplar Devletten Kırtasiye Belediyeden

Balıkesir’in Balya ilçesinde, Belediye Başkan’ı Osman Kılıç, Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu öğrencilerine kırtasiye paketi dağıtarak tüm öğrencileri sevindirdi.

Balıkesir'in Balya ilçesinde, Belediye Başkan'ı Osman Kılıç, Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu öğrencilerine kırtasiye paketi dağıtarak tüm öğrencileri sevindirdi. 172 öğrencisi bulunan Şamile Altıntaş İlköğretim Okulunda öğrenciler kadar okul yöneticileri de mutlu oldu.

Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç çam sakızı çoban armağanı diye adlandırdığı kırtasiye paketlerini az da olsa öğrencilere katkıda bulunduğunu bildirirken, bu organizasyonun 24 Kasım Öğretmenler gününe rastlaması da ayrı bir anlam kazandı. Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç kırtasiye paketlerini öğrencilere kendi elleri ile takdim ederken onlardan çok çalışıp ülkesine yararlı bireyler olmalarını istedi. Kılıç,"Eğer derslerinizde başarılı olursanız sizlere daha başka sürprizlerimiz olabilir O kul veya kişileri ayırmayız. Periyodik olarak kırtasiye yardımlarımız devam edecek. Önümüz deki günlerde de öğrencilerimizi sevindirmeye devam edeceğiz" dedi. Kırtasiye yardımı yapılan öğrencilerin sevinçleri gözlerinden okunurken, Okul müdürü Şahin Uçar da," Başkan Kılıç'ın öğrencilerimize verdiği değeri biliyoruz. Bu yardımlarından dolayı tüm öğretmen arkadaşlarımın adına da teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi. - BALIKESİR

YORUMLAR
500
Balıkesir'de çocuklara sporla dolu bir yaz Balıkesir'de çocuklara sporla dolu bir yaz Balıkesir'de 11 kişinin tavuk dönerden zehirlendiği şüphesi Balıkesir'de 11 kişinin tavuk dönerden zehirlendiği şüphesi Burhaniye Belediye Başkanı Deveciler'den KKTC Başbakanı Ünal Üstel'e Ziyaret Burhaniye Belediye Başkanı Deveciler'den KKTC Başbakanı Ünal Üstel'e Ziyaret
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Balya'da Kitaplar Devletten Kırtasiye Belediyeden - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement