Beyoğlu Belediye Başkanı Yıldız'dan Kılıçdaroğlu'na davet: "Kapıda karşılayacağım" - Son Dakika

Beyoğlu Belediye Başkanı Yıldız'dan Kılıçdaroğlu'na davet: "Kapıda karşılayacağım"

30.12.2021 22:57
Beyoğlu Belediye Başkanı Yıldız'dan Kılıçdaroğlu'na davet: "Kapıda karşılayacağım"

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na davette bulunarak, "Devlet kurumlarına davetsiz gidip baskın yapmayı şövalyelik gibi anlatmışlar.

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na davette bulunarak, "Devlet kurumlarına davetsiz gidip baskın yapmayı şövalyelik gibi anlatmışlar. AK Partili bir başkan olarak Beyoğlu'na davet ediyorum, kapıda karşılayacağım, meseleleri konuşalım" dedi.

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun devlet kurumlarına gitmesiyle ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Başkan Yıldız, paylaşımında Kılıçdaroğlu'nu kapıda karşılayacağını ve sorular yönelteceğini belirterek davette bulundu. Başkan Yıldız paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Sayın Kılıçdaroğlu, devlet kurumlarına davetsiz gidip baskın yapmayı şövalyelik gibi anlatmışlar, inandırmışlar danışmanlarınız. AK Partili bir başkan olarak sizi Beyoğlu'na davet ediyorum, kapıda karşılayacağım. 'Meseleleri' konuşalım. Var mısınız? 'Kürtlere özerklik verilsin' cümlesini Beyoğlu'nda neden sloganlaştırdığınızı. Şehit Savcımız Selim Kiraz'ı katleden örgütün CHP için neden propaganda yaptığını. PKK/KCK'nın kurdurduğu Diyader ile İBB İnanç Masası'nın ilişkilerini. Var mısınız benimle bu acı kahveyi içmeye?" - İSTANBUL

YORUMLAR
500
CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan başörtüsü konusunda özeleştiri: Bizim karnemiz kırık CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan başörtüsü konusunda özeleştiri: Bizim karnemiz kırık Kılıçdaroğlu: Çözmemiz Gereken Oldukça Birikmiş Sorunu Var Milletimizin. Çözeceğiz Kılıçdaroğlu: Çözmemiz Gereken Oldukça Birikmiş Sorunu Var Milletimizin. Çözeceğiz KILIÇDAROĞLU SURİYE KONUSUNDA DEDİĞİMİZ NOKTAYA GELMELERİ DOĞRU KILIÇDAROĞLU SURİYE KONUSUNDA DEDİĞİMİZ NOKTAYA GELMELERİ DOĞRU
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Beyoğlu Belediye Başkanı Yıldız'dan Kılıçdaroğlu'na davet: 'Kapıda karşılayacağım' - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement