Bilecik'e Etwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketi - Son Dakika
Yerel

Bilecik'e Etwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketi

Bilecik\'e Etwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketi

Bilecik’in Bozüyük Fen Lisesi İngilizce Öğretmeni Ozan Demir´e, kazandığı eTwinning Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş tarafından takdim edildi.

01.10.2016 12:36

Bilecik'in Bozüyük Fen Lisesi İngilizce Öğretmeni Ozan Demir'e, kazandığı eTwinning Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş tarafından takdim edildi.

Durmuş, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü eTwinning Türkiye Koordinatörlüğü tarafından yürütülen "eTwinning Avrupa Okul Ortaklıkları Programı" kapsamında, 2015 yılı içerisinde yürüttükleri projelerle ülke genelinde Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazanan 81 öğretmen arasına giren Bozüyük Fen Lisesi İngilizce Öğretmeni Ozan Demir'i tebrik ederek, kazandığı Avrupa Kalite Etiketi'ni takdim etti. Ayrıca Bakanlık tarafından okula asılmak üzere gönderilen tabela da Okul Müdürü Evren Canyılmaz'a verildi.

"2014 yılında da 2 ödül almıştık"

Okula Avrupa Kalite Etiketi'ni takdim eden Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, "2015 yılında toplam 2 bin 842 eTwinning Projesi gerçekleştirilmiş ve bu projelerden 145'i Ulusal Kalite Etiketi almaya hak kazanmıştır. Ayrıca Ulusal Kalite Etiketi alan 145 projeden 81'i Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazanarak Avrupa çapında takdir görmüştür. Bu 81 öğretmenden biri de ilimiz öğretmeni Ozan Demir'dir. Kendisini ve çalıştığı kurum yöneticilerini tebrik ediyorum. Bu başarıyı devam ettirmek için yoğun bir tempoyla çalışmaya devam edip, il genelinde yaygınlaştırma faaliyetleri ile diğer ilçelerimizdeki öğretmenlerimizin de proje yapmalarına olanak sağlanması gerekir. 2014 yılında da 2 ödül almıştık. 2016'da eTwinning İl Koordinatörümüz Mustafa Kan'ı ve Müdürlüğümüz AR-GE Birimi'ni de ödül sürecinde göstermiş olduğu gayretlerden dolayı kutluyorum" dedi. - BİLECİK

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bilecik'e Etwinning Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement