Boksta, Trabzon ile Fenerbahçe Dostluğu - Son Dakika
Yerel

Boksta, Trabzon ile Fenerbahçe Dostluğu

Selçuk Kılıç - Trabzon'da yapılan Türkiye Yıldızlar Boks Şampiyonası'na Trabzonlu boksör ve antrenörler ile Fenerbahçeliler'in dostluk mesajı damga vurdu.19 Mayıs Spor Salonu'nda gerçekleştirilen şampiyonada Trabzonlu boksör ve antrenörler,...

27.01.2012 11:21

Selçuk Kılıç - Trabzon'da yapılan Türkiye Yıldızlar Boks Şampiyonası'na Trabzonlu boksör ve antrenörler ile Fenerbahçeliler'in dostluk mesajı damga vurdu.

19 Mayıs Spor Salonu'nda gerçekleştirilen şampiyonada Trabzonlu boksör ve antrenörler, rakipleri Fenerbahçeliler ile birbirlerine forma ve çiçekler verip Türk bayrağı açarak dostluk örneği sergiledi.

Trabzonlu antrenör Nazım Dalkıran, Fenerbahçe Antrenörü Ali Çıtak'a bordo-mavili renklerde çiçek verirken, Çıtak da Trabzon heyetine sarı-lacivert renklerde çiçek takdim etti. Dalkıran ayrıca, Fenerbahçe Kulübü Boks Şubesi Kaptanı Mert Öztemel'e de Trabzon spor kaşkolu hediye etti. Fenerbahçe ve Trabzonlu minik boksörler de birbirlerine sarılarak Trabzonspor ve Fenerbahçe formaları verdiler.

-"İki dev camianın dostluk fotoğrafı"-

Fenerbahçe Kulübü Boks Şubesi Kaptanı Öztemel, iki dev camianın dostluk fotoğrafını yansıtma adına önemli bir mesaj verdiğini belirterek, "Bu dostluğu gerçekleştirmiş olmamız gerekiyordu. Boks dövüş sporu ancak biz burada boksörlerin centilmenliğini en iyi şekilde yansıttık ve camiaları birbirleriyle kucaklaştırdık" dedi.

Bu ortama öncü olanlara teşekkür eden Öztemel, "Fenerbahçe, Türk sporu, Trabzon adına bu güzel olaydan dolayı çok mutlu oldum. Spora terörü bulaştırmaya çalışanlara bu dostluk fotoğrafı bir mesaj olsun" diye konuştu.

-"Trabzonspor ile hiçbir zaman sorunumuz olmadı"-

Fenerbahçe Boks Antrenörü Ali Çıtak ise 1980'den beri sporun içinde olduğunu kaydederek, "Uzun yıllardır antrenörlük yapıyorum. Trabzonspor ile hiçbir zaman sorunumuz olmadı. Nazım Hocamı 25-30 senedir tanıyorum. Böyle güzel bir dostluğumuz da var. Bütün spor camiasına örnek olsun" ifadelerini kullandı.

-Trabzon cephesi-

Trabzonlu antrenör Nazım Dalkıran ise Fenerbahçe ile dostluklarının ilelebet süreceğini belirterek, "Futbolda iki kulüp arasındaki tartışmalar hakikaten bizleri ahatsız ediyor. Kamuoyu da bundan memnun değil. En güzel örneğini burada sergiledik. Diğer branşlarda da güzel bir bağ var. Özel misafirleri burada ağırlamak, dostluk mesajı vermek istedik. Tüm kulüpler kardeştir" dedi.

- TRABZON

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Boksta, Trabzon ile Fenerbahçe Dostluğu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement