Borçka Kaymakamı Öztürk'ten Veda Yemeği - Son Dakika

Borçka Kaymakamı Öztürk'ten Veda Yemeği

13.07.2015 15:49
Borçka Kaymakamı Öztürk'ten Veda Yemeği

Son Kaymakamlar Kararnamesi ile Mardin'in Merkez Artuklu ilçesine tayini çıkan Borçka Kaymakamı Öztürk için veda yemeği verildi.

Son Kaymakamlar Kararnamesi ile Mardin'in Merkez Artuklu ilçesine tayini çıkan Borçka Kaymakamı Öztürk için veda yemeği verildi.

Borçka Belediye Başkanlığının düzenlediği veda yemeğine, Vali Yardımcısı Mehmet Ali Öztürk, Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Murgul Kaymakamı Hüseyin Çam, Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan, Borçka Cumhuriyet Savcısı Mehmet Emin Şen, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Dilberoğlu, Borçka ve diğer ilçelerden gelen daire amirleri, siyasi parti mensupları, sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri, muhtarlar, esnaf ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaymakam Öztürk, burada yaptığı konuşmada, Anadolu Ajansı Artvin serbest habercisi Bayram Sarayoğlu ile TRT muhabiri Ziya Akyıldız'ın, kaymakamlığıh, kamu kurum ve kuruluşları ile yaptığı hizmetlerin haber yapılıp yayınlanmasındaki gayretlerinin kendisini memnun ettiğini belirterek, Sarayoğlu ve Akyıldız'a teşekkür belgesi verdi.

YORUMLAR
500
Mardin'de çiftçilere tarımda tasarruflu su kullanımı eğitimi verildi Mardin'de çiftçilere tarımda tasarruflu su kullanımı eğitimi verildi Son dakika haberi... Artvin'de çıkan yangında iki katlı ahşap ev küle döndü Son dakika haberi... Artvin'de çıkan yangında iki katlı ahşap ev küle döndü Kemalpaşa Belediyesi'nin 'Mola Evi' İlgi Görüyor Kemalpaşa Belediyesi'nin 'Mola Evi' İlgi Görüyor
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Borçka Kaymakamı Öztürk'ten Veda Yemeği - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement