Bornova Belediyesi 'Ege Ekonomik Forumu'nun Gala Yemeğine Ev Sahipliği Yaptı - Son Dakika

Bornova Belediyesi 'Ege Ekonomik Forumu'nun Gala Yemeğine Ev Sahipliği Yaptı

09.12.2022 11:43
Bornova Belediyesi 'Ege Ekonomik Forumu'nun Gala Yemeğine Ev Sahipliği Yaptı

Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı (EGEV) tarafından İzmir’de bu yıl 6’ncısı düzenlenen, ’Ege Ekonomik Forumu’nun gala yemeği, Bornova Belediyesi ev sahipliğinde düzenlendi.

Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı (EGEV) tarafından İzmir'de bu yıl 6'ncısı düzenlenen, 'Ege Ekonomik Forumu'nun gala yemeği, Bornova Belediyesi ev sahipliğinde düzenlendi.

Geceye; EGEV Başkanı Mehmet Ali Susam ve Özgencil Grup Başkanı Şeref Özgencil'in yanı sıra 23. Dönem Milletvekili Taha Aksoy, Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, Uşak Sanayi ve Ticaret Odası Meclis Başkanı İsmail Karaman, BASİFED Başkanı Mehmet Ali Kasalı, TURKONFED Yönetim Kurulu Üyesi Temel Aycan Şen, CocaCola Kurumsal İlişkiler Direktörü Servet Yıldırım ve Nasıl Bir Ekonomi Gazetesi Yayın Kurulu Başkanı Şeref Oğuz gibi iş, sivil toplum ve medya dünyasından davetliler katıldı.

Ekonomik Forum'un altı yıldır başarıyla yapıldığını ve iş dünyasına yeni ufuklar kazandırdığını belirten Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ gecede, şunları söyledi:

"Sivil toplum ve iş dünyası kökenli bir başkan olarak buralarda elde ettiğimiz deneyimi, bugün sosyal devlet ve toplumcu belediyecilik ilkeleri doğrultusunda Bornovalının faydası için kullanıyoruz. Kısa bir süre içinde 500 milyon liranın üzerinde yatırım yaptık. Yaptığımız yatırımlar neticesinde ortaya çıkan değer bunun da çok üzerinde. Yatırımlarımızı yaparken projelerin kaynağı kendi içinde olmasına dikkat ettik. Bu sayede bugün Bornova Belediyesi bir yandan yatırım yapan, yol, havuz yapan, çocuk aktivite merkezi yaparken hiç borcu olmayan belediye durumunda. Bütün bunları iş yaşamında ve sivil toplum kuruluşlarında elde ettiğimiz deneyim, iş ve finans yönetimi bilgimiz ile gerçekleştiriyoruz."

Başkan İduğ'un EGEV Yönetim Kurulu üyeliğini yaptığını hatırlatan EGEV Başkanı 23. ve 24. Dönem İzmir Milletvekili Mehmet Ali Susam ise "Yıllarca iş ve sivil toplum yaşamında pek çok görevi birlikte yaptığımız Mustafa İduğ'un şimdi de belediyecilikte yaptığı başarılı çalışmaları gururla izliyoruz. Bu gecede bizi ağırlayan, EGEV ve Ege Ekonomik Forumu'nun zaman yanında olan Başkan İduğ'a tüm katılımcılar adına teşekkür ederim" diye konuştu.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
MSB: 'Ege'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu icra edildi' MSB: 'Ege'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu icra edildi' Konak Belediyesi Emekçilerine Toplu İş Sözleşmesinde Çifte İmza Sevinci Konak Belediyesi Emekçilerine Toplu İş Sözleşmesinde Çifte İmza Sevinci İzmir'de otoyolda devrilen motosikletin sürücüsü öldü İzmir'de otoyolda devrilen motosikletin sürücüsü öldü

Son Dakika Yerel Bornova Belediyesi 'Ege Ekonomik Forumu'nun Gala Yemeğine Ev Sahipliği Yaptı - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement