Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Bozkurt'un İbrahim Köyünde, 18 Gündür Kayıp Olan Deli Yusuf Çağlar, Ölü Bulundu - Son Dakika

Bozkurt'un İbrahim Köyünde, 18 Gündür Kayıp Olan Deli Yusuf Çağlar, Ölü Bulundu

Kastamonu'nun Bozkurt ilçesi İbrahim köyünde yaşayan deli Yusuf olarak bilinen Yusuf Çağlar (29), Yaylatepe Köyü Yenice Mahallesi'nde oturulmayan ahşap boş bir evin merdivenine sıkışmış vaziyette ölü bulundu.

Bozkurt\'un İbrahim Köyünde, 18 Gündür Kayıp Olan Deli Yusuf Çağlar, Ölü Bulundu
03.01.2012 - 19:20,

Kastamonu'nun Bozkurt ilçesi İbrahim köyünde yaşayan deli Yusuf olarak bilinen Yusuf Çağlar (29), Yaylatepe Köyü Yenice Mahallesi'nde oturulmayan ahşap boş bir evin merdivenine sıkışmış vaziyette ölü bulundu.

İbrahim köyünde 18 gündür kayıp olan Yusuf Çağlar, tüm aramalara rağmen bulunamadı. Köylüler daha önceleri de 3-5 gün kaybolarak geri gelen bu sefer de tekrar geri döneceği düşünülen Çağlar'ın dönmemesi üzerine jandarmaya bildirdiler.

Jandarma ekiplerinin tüm aramalarına rağmen bir türlü bulunamayan deli Yusuf'u 18 gün aradan bugün Yaylatepe köyünde eşi ile yürüyüşe çıkan Salim Gündüz

(53) kimsenin yaşamadığı Ahmet Çiftçi'ye ait ahşap evin önünden geçerken dış kapının açık olduğunu içerden bir ses duyunca da içerde biri mi var diye kapıdan baktığında merdivene sıkışmış vaziyette Yusuf'un cansız bedenini görerek muhtara bildirdiler.

Köy muhtar vekili Metin Ceylan, "Köyümüzün muhtarı Cemal Ceylan'ın evinde yaşayan deli Yusuf, muhtar rahatsızlanıp tedavi için yurt dışına gittikten sonra, evden çıkarak kayboldu. Daha önceleri de böyle kaybolduğu sonradan geri döndüğü için başlarda önemsemedik. Ama üzerinden 10 gün geçince jandarmaya haber verdik. Bu günde Yusuf'un ölüm haberini aldık" dedi.

Olay yerine giden Bozkurt Cumhuriyet Savcılığı ve Jandarma olay yeri inceleme ekipleri merdivenden çağların cesedini güçlükle ve ağaç merdiveni parçalayarak çıkartıldı. Ellerinin fareler tarafından yenildiği görünen Yusuf Çağlar'ın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Bozkurt Devlet Hastanesine götürüldü.

- KASTAMONU

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bozkurt'un İbrahim Köyünde, 18 Gündür Kayıp Olan Deli Yusuf Çağlar, Ölü Bulundu - Son Dakika


Advertisement