Dereye Uçan Araçtan, Hafif Yaralı Kurtuldu - Son Dakika

Dereye Uçan Araçtan, Hafif Yaralı Kurtuldu

16.02.2012 10:04
Dereye Uçan Araçtan, Hafif Yaralı Kurtuldu

Zonguldak'ta sabah erken saatlerinde buzlanma sebebiyle bir araç, istinat duvarını aşarak dereye uçtu.

Zonguldak'ta sabah erken saatlerinde buzlanma sebebiyle bir araç, istinat duvarını aşarak dereye uçtu. Aracın sürücüsü ise kazadan hafif yaralı olarak kurtuldu.

Edinilen bilgiye göre, kaza bu sabah Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'nda meydana geldi. 40 yaşındaki maden işçisi Selahattin Öndeş, Asma Mahallesi'nde bulunan işine gitmek üzere yola çıktı.

Günün erken saatleri olması sebebiyle yolda gizli buzlanma meydana gelirken, görgü tanıklarının ifadelerine göre Öndeş'in aracı bir anda zikzak çizmeye başladı. Kontrolden çıkan araç, yaklaşık yedi metre yükseklikteki istinat duvarını aşıp dereye uçtu.

Hafif yaralı kurtulan sürücü, kısa sürede sıkıştığı yerden çıkartıldı. Ambulansa bindirilen yaralı sürücü, Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. - ZONGULDAK

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Zonguldak'ta 4 kişilik aile gazdan zehirlendi Zonguldak'ta 4 kişilik aile gazdan zehirlendi Düzce, Zonguldak, Bartın ve Sakarya'da kar etkili oldu Düzce, Zonguldak, Bartın ve Sakarya'da kar etkili oldu Uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli yakalandı Uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli yakalandı

Son Dakika Yerel Dereye Uçan Araçtan, Hafif Yaralı Kurtuldu - Son Dakika


Advertisement