Erzincan'da Ergan Dağı Gondol İhalesi Yapıldı - Son Dakika

Erzincan'da Ergan Dağı Gondol İhalesi Yapıldı

26.01.2012 17:29
Erzincan'da Ergan Dağı Gondol İhalesi Yapıldı

Erzincan'da Ergan Dağı projesi kapsamında gondol ihalesi yapıldı.

Erzincan'da Ergan Dağı projesi kapsamında gondol ihalesi yapıldı.

Kentte Yaylabaşı ile telesiyej arasındaki ulaşımın sağlanması amacıyla kurulacak gondol sistemi için yapılan ihale, Özel İdare Toplantı Salonu'nda gerçekleşti.

Vali Yardımcısı ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı Abdullah Çiftçi başkanlığında yapılan ihale için 5 firma dosya aldı. 4 firmanın ihale için müracaatta bulunduğu ihalede, bir firma geçici teminatı sağlayamaması nedeniyle ihaleye giremedi. 3 firmanın kapalı zarf usulü ile katıldığı gondol ihalesinde, Leitner ve Grand Yapı ortak girişimi, ikinci teklifler sonucu verdikleri 8 milyon 489 bin lira anahtar teslimi, götürü bedelle ihaleyi aldı.

Gerekli protokollerin ve incelemelerin yapılmasının ardından ihale komisyonunun vereceği karar sonucuna göre Ergan Dağı Kayak Merkezi gondol sistemi çalışmalarına başlanılacak.

- ERZİNCAN

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
2 ilimizde yolcu otobüsü şarampole devrildi: 3 ölü, 46 yaralı 2 ilimizde yolcu otobüsü şarampole devrildi: 3 ölü, 46 yaralı ERZİNCAN'DA OTOBÜS DEVRİLDİ: 2 ÖLÜ, 21 YARALI ERZİNCAN'DA OTOBÜS DEVRİLDİ: 2 ÖLÜ, 21 YARALI Erzincan'da yolcu otobüsü devrildi, 2 kişi öldü, 21 kişi yaralandı Erzincan'da yolcu otobüsü devrildi, 2 kişi öldü, 21 kişi yaralandı

Son Dakika Yerel Erzincan'da Ergan Dağı Gondol İhalesi Yapıldı - Son Dakika


Advertisement