Gaziantep'te Değerler Eğitim Çalıştayı Hazırlık Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Gaziantep'te Değerler Eğitim Çalıştayı Hazırlık Toplantısı Yapıldı

10.02.2012 16:01
Gaziantep'te Değerler Eğitim Çalıştayı Hazırlık Toplantısı Yapıldı

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün organizasyonuyla 9-10-11-12 Mart 2012 tarihlerinde Şehitkamil Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan "Değerler Eğitim Çalıştayı'nın hazırlık toplantısı yapıldı."

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün organizasyonuyla 9-10-11-12 Mart 2012 tarihlerinde Şehitkamil Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan "Değerler Eğitim Çalıştayı'nın hazırlık toplantısı yapıldı.

Toplantıda çalıştay hazırlıkları ile ilgili konular ve ayrıntılar konuşuldu.

Çalıştaya Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Şahinbey Belediyesi, Şehitkamil Belediyesi, Gazikent Üniversitesi ve Zirve Üniversitesi'nin sponsor olacağı öğrenildi.

4 gün boyunca sürecek olan çalıştaya yaklaşık 6 bin öğretmenin ve çeşitli üniversitelerden gelen yaklaşık 30 akademisyenin katılacağı bildirildi.

Toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin, İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları İbrahim Güneş, Metin Mengilli, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hamdi Atayeter, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdülhalim Ünverdi, Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı ve tertip komitesi üyeleri katıldı.

- GAZİANTEP

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Geleneksel Ata yüzme şenlikleri coşkuyla başladı Geleneksel Ata yüzme şenlikleri coşkuyla başladı Fadıloğlu muhtarlarla buluştu Fadıloğlu muhtarlarla buluştu Bartın'da yeniden okullu olan öğrenciler meslek de öğreniyor Bartın'da yeniden okullu olan öğrenciler meslek de öğreniyor

Son Dakika Yerel Gaziantep'te Değerler Eğitim Çalıştayı Hazırlık Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement