Gelibolu’da Başarılı Sporcular İçin Kutlama Gecesi Düzenlendi - Son Dakika
Yerel

Gelibolu’da Başarılı Sporcular İçin Kutlama Gecesi Düzenlendi

Gelibolu’da Başarılı Sporcular İçin Kutlama Gecesi Düzenlendi

Kütahya’da Düzenlenen Türkiye Duatlon Yarışması'nda Takım Halinde Türkiye Şampiyonu Olmayı Başaran Gelibolu Spor Kulübü Triatlon Sporcuları İçin Gece Düzenlendi.

26.04.2008 17:32

Kütahya’da düzenlenen Türkiye Duatlon Yarışması'nda takım halinde Türkiye Şampiyonu olmayı başaran Gelibolu Spor Kulübü Triatlon sporcuları için gece düzenlendi.

Gelibolu Öğretmen evinde düzenlenen gecede konuşan Gelibolu Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, ilçenin göğsünü kabartan başarılı sporculara, Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu güzel başarılara imza atacaklarını ve madalya kazanacaklarını beklediğini ifade ederek, “Sizlere bu yolda da her zaman destek veremeye hazırız” dedi.

Düzenlenen yemeğe katılan AK Parti Çanakkale Milletvekili Müjdat Kuşku ise yarışmalarda başarı gösteren sporcuları ve ailelerini tebrik ederek, başarılarının devam etmesini diledi.

Kuşku, Çanakkale’deki spor tesislerinin yetersiz olduğunu belirterek, “İldeki yarım kalmış spor tesisleri 19 Mayıs tarihine yetiştirilmesi için çalışıyoruz. Bu tesislerin tamamlanması halinde bütün sporcular buradan faydalanabilecekler” şeklinde konuştu.

İlçenin hızla geliştiğini de belirten Kuşku, “Sınırımızdan Yunanistan’a doğal gaz hattı geçiyor. Bu hattan doğalgaz almak istiyoruz. Bu konuda gerekli makamlara müracaatlarda bulunduk. Ayrıca, Namık Kemal İlköğretim okuluna ödenek çıkartıldı. Okulun kısa sürede tamamlanmasını sağlayacağız. Yeni açılan Gelibolu Devlet Hastanemizin doktor eksiklerini gidermek için çalışmalarımıza bir süre önce başlamıştık. Kulak Burun Boğaz, çocuk ve ortopedi doktorlarının en kısa sürede hastaneye atanmasını sağlayacağız. Ayrıca Toplu Konut İdaresi (TOKİ)’ye 37 dönümlük araziye konut yapılması için müracaatta bulunuldu. Gelibolu’ya güzel hizmetlerde bulunmak için, seçim öncesi ve seçim sonrasında da çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Düzenlenen yemeğe Gelibolu Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, AK Parti Çanakkale Milletvekili Müjdat Kuşku, Belediye Başkanı Cihat Bingöl, başarılı sporcuların aileleri ve bazı daire amirleri katıldılar.

Başarılı sporculara birer adet çeyrek altın ve çeşitli hediyeler verildi.

(ST-AÖ) 26.04.2008 17:07 TSİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Gelibolu’da Başarılı Sporcular İçin Kutlama Gecesi Düzenlendi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement