Düğün salonunda şaşırtan görüntü! Gelin ve damada takı yerine balık taktı - Son Dakika

Düğün salonunda şaşırtan görüntü! Gelin ve damada takı yerine balık taktı

28.11.2022 11:44

Kahramanmaraş'ta dünyaevine giren Fatma ve Mehmet Ali Ekersular çiftinin düğünündeki takı töreninde bir balıkçı esnafı tarafından alabalık takıldı. Salondakiler takılan takıyı görünce şok olurken, gelin ve damat da durum nedeniyle uzun süre şaşkınlık yaşadı. Genç çift, şaşkınlığı üzerinden atmalarının ardından alabalıkla birlikte çiftetelli oynadı.

Kahramanmaraş'ta Fatma ve Mehmet Ali Ekersular çifti hayatlarını düzenlenen düğün töreninde birleştirdi. Salona giriş yapıp oyun oynayan çift daha sonra davetlilerin hayırlı olsun dileklerini kabul etti.

Düğünde takılan takı tüm salonu şok etti, gelin ve damat bile uzun süre şaşkınlık yaşadı

TAKI TÖRENİNE DAMGA VURAN HEDİYE

Düğünün son anlarında ise takı töreni gerçekleştirildi. Kahramanmaraş Balıkçılar Derneği Başkanı İbrahim Sarı, dünya evine giren çifte balık hediye etmek istedi. İş yerinden getirdiği alabalıkları gelin ve damadın boynuna asan balıkçı esnafı çifte mutluluk diledi. Sarı, "Biliyorsunuz düğünlerde takı takılır bizde çam sakızı çoban armağanı alabalık taktık. Çiftimize mutluluklar dileriz" dedi.

Düğünde takılan takı tüm salonu şok etti, gelin ve damat bile uzun süre şaşkınlık yaşadı

BOYUNLARINDAKİ BALIKLA ÇİFTETELLİ OYNADILAR

Gelin Fatma Ekersular, "Çok teşekkür ederiz anlamlı hediye için" dedi. Damat Mehmet Ali Ekersular ise, "Güzel günümüzde balık hediyesi için teşekkür ederiz iş hayatında başarılar dileriz" dedi. Takı töreninin ardından çift, boyunlarına asılı balıklar ile beraber oynadı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Hediye olarak gönderdiği Maraş sandığı yerine, kargocunun iş kıyafetleri gitti Hediye olarak gönderdiği Maraş sandığı yerine, kargocunun iş kıyafetleri gitti Hediye olarak gönderdiği Maraş sandığı yerine, kargocunun iş kıyafetleri gitti Hediye olarak gönderdiği Maraş sandığı yerine, kargocunun iş kıyafetleri gitti Kahramanmaraş'ta 2 bin 800 paket kaçak sigara ele geçirildi Kahramanmaraş'ta 2 bin 800 paket kaçak sigara ele geçirildi

Son Dakika Yerel Düğün salonunda şaşırtan görüntü! Gelin ve damada takı yerine balık taktı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement