Günde 10 Bin Adımla Sağlıklı Yaşam - Son Dakika
Yerel

Günde 10 Bin Adımla Sağlıklı Yaşam

Günde 10 Bin Adımla Sağlıklı Yaşam

Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan hareketsiz yaşam ve obezite ile mücadele kapsamında fazla kilolardan kurtulmak için önerilen “Günde 10 bin Adımla Sağlıklı Yaşam” projesi kapsamında, 6 ay içerisinde 116 kilodan 92 kiloya düştü.

05.09.2014 13:04

Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan hareketsiz yaşam ve obezite ile mücadele kapsamında fazla kilolardan kurtulmak için önerilen "Günde 10 bin Adımla Sağlıklı Yaşam" projesi kapsamında, 6 ay içerisinde 116 kilodan 92 kiloya düştü.

Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Muhammet Polat, "Günde 10 bin Adımla Sağlıklı Yaşam" projesi kapsamında her gün yürüyüş yapıp günde 10 bin adım atarak 6 ay içerisinde 24 kilo verdi. 116 kilodan 92 kiloya düşerek sağlıklı bir yaşama kavuştuğunu ifade eden Polat, fazla kilolarından kurtulmak isteyenlere yürüyüş yapmaları önerisinde bulundu.

Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Baş diyetisyeni Zeynep Gülcan'da aç kalmadan zayıflamanın mümkün olduğunu ifade ederek hastanede bu konuda tedaviler uyguladıklarını belirtti. - ERZURUM

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Günde 10 Bin Adımla Sağlıklı Yaşam - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement