İstanbul'da haftanın ilk iş gününde yağmurla birlikte trafik yüzde 55'i vurdu - Son Dakika

İstanbul'da haftanın ilk iş gününde yağmurla birlikte trafik yüzde 55'i vurdu

01.11.2021 18:42
İstanbul'da haftanın ilk iş gününde yağmurla birlikte trafik yüzde 55'i vurdu

İstanbul'da, haftanın ilk iş gününde yağışlarla birlikte trafik yoğunluğu erken saatlerden itibaren etkili olmaya başladı.

İstanbul'da, haftanın ilk iş gününde yağışlarla birlikte trafik yoğunluğu erken saatlerden itibaren etkili olmaya başladı. Yoğunluk yüzde 55 olarak ölçümlendi. Kadıköy D 100 istikametinde trafik yer yer durma noktasına geldi.

İstanbul'un haftanın ilk iş ve okul gününde trafik yoğunluğu erken saatlerden itibaren etkili olmaya başladı. İşlerine gitmek üzere araçlarıyla yola çıkan sürücüler Kadıköy D-100 karayolu üzerinde uzun araç kuyrukları oluşturdu. Gece saatlerinden itibaren etkili olan yağışlarla birlikte trafik yer yer durma noktasına geldi. Köprüye bağlanan ara yollarda da sürücüler ilerlemekte güçlük çekti. İBB trafik verilerine göre ise yoğunluk saat 07.00 itibariyle yüzde 55 olarak ölçümlendi. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
Temmuzda trafik kazalarında 260 kişi öldü Temmuzda trafik kazalarında 260 kişi öldü İstanbul'da film gibi eski koca dehşeti kamerada: Önce vurdu sonra aracını gasp etti İstanbul'da film gibi eski koca dehşeti kamerada: Önce vurdu sonra aracını gasp etti Düzce'de lastiği patlayan araç iki otomobille çarpıştı, bir kişi yaralandı Düzce'de lastiği patlayan araç iki otomobille çarpıştı, bir kişi yaralandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel İstanbul'da haftanın ilk iş gününde yağmurla birlikte trafik yüzde 55'i vurdu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş