Hastaoğlu'dan Emniyet Müdürü Çalışkan'a Ziyaret - Son Dakika

Hastaoğlu'dan Emniyet Müdürü Çalışkan'a Ziyaret

02.04.2014 15:09
Hastaoğlu'dan Emniyet Müdürü Çalışkan'a Ziyaret

Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Sivas İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Turgay Çalışkan'ı ziyaret etti.

Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Sivas İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Turgay Çalışkan'ı ziyaret etti.

Sivas Ticaret Borsası'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Hastaoğlu, borsanın çalışmaları hakkında Çalışkan'a bilgi verdi. Hastaoğlu, "Başarılı görevlerde bulunmuş, bilgi birikimi ve tecrübeleriyle ilimize en üst düzeyde hizmet sunacağını düşündüğümüz Emniyet Müdürümüze yeni görevinde başarılar diliyorum" ifadesini kullandı.

İl Emniyet Müdürü Çalışkan ise Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu'nun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirtti. Cumhuriyet'in temellerinin atıldığı Sivas'ta görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Çalışkan, şunları kaydetti:

"Sivas, tarihi ve stratejik konumu bakımından önemli bir ilimizdir. Gözlemlediğim kadarıyla Sivas, kültürünü, örf ve adetlerini kaybetmemiş güzel bir Anadolu şehri. Bizler de emniyet teşkilatı olarak sürekli yenilenen ve gelişen görev anlayışımızla, kanunlarla verilen sorumlulukları yerine getirmek için 24 saat aralıksız görevimizin başındayız."

Ziyarette, Sivas Ticaret Borsası Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Yönetim Kurulu üyeleri Tarık Günhan, Ahmet Terzioğlu, Fahrettin Koçak ve Hilmi Gül ile basın müşaviri Adem Karakaya da yer aldı. - Sivas

YORUMLAR
500
Yabancıların yaptığı sondaj çalışmalarında petrol bulunan kuyular 'yetersiz' denilerek betonla kapatıldı Yabancıların yaptığı sondaj çalışmalarında petrol bulunan kuyular 'yetersiz' denilerek betonla kapatıldı Sivas'ta Anadolu ezgileri konseri verildi Sivas'ta Anadolu ezgileri konseri verildi Son dakika haber... Trafik kazası 1'i ağır 3 yaralı Son dakika haber... Trafik kazası 1'i ağır 3 yaralı
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hastaoğlu'dan Emniyet Müdürü Çalışkan'a Ziyaret - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement