Hat-Mar'dan Müşteri ve Huzurevi Sakinlerine İftar Yemeği - Son Dakika

Hat-Mar'dan Müşteri ve Huzurevi Sakinlerine İftar Yemeği

27.08.2011 10:21
Hat-Mar'dan Müşteri ve Huzurevi Sakinlerine İftar Yemeği

Her yıl düzenlenen Hat-Mar Marketler Zinciri Antakya Narin Otel'deki iftar yemeğinin bu yılki konukları huzurevi sakinleri ve Hat-Mar Plus Kart müşterileri olduğu belirtildi.

Her yıl düzenlenen Hat-Mar Marketler Zinciri Antakya Narin Otel'deki iftar yemeğinin bu yılki konukları huzurevi sakinleri ve Hat-Mar Plus Kart müşterileri olduğu belirtildi.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinin bu yıl Şölen Çikolatanın katkılarıyla gerçekleştirildiği kaydedildi.

İftar yemeğinde konuşma yapan Hat-Mar Genel Müdür Yardımcısı Emel Çelikel 14 Ekimde açılacak olan Antakya Primall Hat-Mar ile ilgili müşterilerine bilgi vererek bu yılki mağaza planlamalarından ve önümüzdeki aylarda gerçekleşecek olan kampanyalarından bahsettiği bildirildi.

Özellikle huzur evi sakinleri ile bir arada oldukları için müşterilerinden oldukça güzel tepkiler aldıklarını kaydeden Çelikel, Hat-Mar sosyal sorumluluk projelerine önümüzdeki günlerde de yer vermeye devam edeceğini ifade etti.

100 Kişilik organize edilen yemek fasıl ekibinin Türk Sanat Müziği dinletisi ile son buldu.

İftar yemeğine 40 Hat-Mar Plus Kart müşterisi, Hatay Huzurevi Müdürü ve 30 kişilik konuk ve bakım ekibi, Şölen Çikolata Bölge Sorumlusu Mustafa Topçu, Hat-Mar Marketler Zinciri Genel Müdürü Mehmet İnan ve yönetimdeki diğer ekip arkadaşları katıldı.

- HATAY

YORUMLAR
500
Hırvatistan'da sıcaktan bunalan hayvanat bahçesi sakinlerine buzlu yiyecek verildi Hırvatistan'da sıcaktan bunalan hayvanat bahçesi sakinlerine buzlu yiyecek verildi NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi akşam yemeği NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi akşam yemeği Tayini çıkan hakim ve savcılar için veda yemeği Tayini çıkan hakim ve savcılar için veda yemeği
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hat-Mar'dan Müşteri ve Huzurevi Sakinlerine İftar Yemeği - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement