Horoz vurdu, gol oldu...Evin bahçesinde besledikleri horozla birlikte top oynuyorlar - Son Dakika

Horoz vurdu, gol oldu...Evin bahçesinde besledikleri horozla birlikte top oynuyorlar

26.01.2023 09:47

Horoz vurdu, gol oldu.

Horoz vurdu, gol oldu...Evin bahçesinde besledikleri horozla birlikte top oynuyorlar

İSTANBUL - Çatalca'da bir evin bahçesinde beslenen horozun futbol aşkı kameralara yansıdı. Çocuklarla birlikte top oynayan horoz, futbolculara taş çıkardı.

Çatalca İzzettin Mahallesi'nde bir evin bahçesinde beslenen 7 aylık horoz, bahçedeki çocukların yanına giderek top oynamaya başladı. Yanına atılan topları havada ayaklarıyla vurarak çocuklara geri atan horozun neşeli halleri ortaya renkli görüntüler çıkardı. Horozun futbol aşkı, kameralar tarafından kaydedildi.

"Horozumuza yem veriyoruz o da bizimle top oynuyor."

Horoz ile birlikte top oynayan 11 yaşındaki Ömer Murat, "Buraya kuzenimle geliyoruz. Kuzenimle beraber top oynarken top yanlışlıkla horozun yanına gitti, horoz topu tekrar bizim yanımıza attı böylece bizde horozun futbol yeteneğini anladık. Horozun futbol yeteneğini keşfettikten sonra ben, kuzenim ve horoz birlikte top oynamaya başladık. Horozuma yem veriyoruz o da bizimle top oynuyor böyle bir arkadaşlık kurduk " dedi.

"Futbol yeteneğini keşfettik"

12 yaşındaki İhsan Murat ise, "Kuzenimle birlikte top oynarken top yanlışlıkla yanına gitti.Horoz bize topu tekrar geri atınca futbol yeteneğini keşfettik ve biz horoza yem verdiğimizde bizimle top oynuyor" ifadeler kullandı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Görenler tanıyamıyor! Efsane hakem Collina'nın saçlı fotoğrafı ilk kez ortaya çıktı Görenler tanıyamıyor! Efsane hakem Collina'nın saçlı fotoğrafı ilk kez ortaya çıktı MAÇ SIRASINDA FUTBOLCULARIN SOYUNMA ODASINDAKİ TELEFON VE MONTLARI ÇALINDI MAÇ SIRASINDA FUTBOLCULARIN SOYUNMA ODASINDAKİ TELEFON VE MONTLARI ÇALINDI GAZİANTEP - Vali Gül'den Gaziantep FK değerlendirmesi GAZİANTEP - Vali Gül'den Gaziantep FK değerlendirmesi

Son Dakika Yerel Horoz vurdu, gol oldu...Evin bahçesinde besledikleri horozla birlikte top oynuyorlar - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement