İmo Aydın Şubesi'nin Yeni Hizmet Binası Açıldı - Son Dakika

İmo Aydın Şubesi'nin Yeni Hizmet Binası Açıldı

15.02.2012 09:40
İmo Aydın Şubesi'nin Yeni Hizmet Binası Açıldı

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Aydın Şubesinin yeni hizmet binası düzenlenen törenle açıldı.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Aydın Şubesinin yeni hizmet binası düzenlenen törenle açıldı.

Açılış törenine, Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, İMO Genel Başkanı Serdar Harp, İMO Aydın Şube Başkanı Kazım Zeyrek, sivil toplum örgütü temsilcileri ile davetliler katıldı.

İMO Genel Başkanı Serdar Harp, açılışta yaptığı konuşmada, İMO'ya bağlı 26 şube ve 127 temsilciliğin bulunduğunu belirterek, merkezle birlikte Türkiye genelinde 65 şube ve temsilciliğin yeni hizmet binasına kavuştuğunu söyledi.

Genel Merkez olarak her zaman şubeler ile dayanışma içerisinde bulunduklarını kaydeden Harp, şöyle konuştu:

"İMO, gerek mesleki uygulamaları ile gerek fiziki ve teknolojik alt yapısıyla kurumsallaşma doğrultusunda hızla yol almaktadır. Odamız, meslektaşlarımıza ve vatandaşlarımıza daha sağlıklı ortamlarda hizmet verecek düzeye gelmiştir. 1954 yılında kurulan odamız, uzun yıllar zor koşullar altında dar mekanlarda hizmet vermiştir. Ürettiğimiz hizmetler, hem mesleğimiz adına hem de toplumumuz adına ulaştığımız bu çalışma koşulları ile giderek büyümektedir."

Konuşmanın ardından hizmet binası Genel Başkan Harp ile İMO Aydın Şube Başkanı Kazım Zeyrek tarafından kesilen kurdele ile hizmete açıldı.

- AYDIN

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Aydın'da 'dul kadın' sayısı her geçen gün artıyor: 2022 yılı sonu itibarıyla sayı 50 bine yaklaştı Aydın'da 'dul kadın' sayısı her geçen gün artıyor: 2022 yılı sonu itibarıyla sayı 50 bine yaklaştı Denizlili Gülenay, satrançta Türkiye'yi temsil edecek Denizlili Gülenay, satrançta Türkiye'yi temsil edecek Bedensel Engelliler Türkiye Şampiyonası Aydın'da tamamlandı Bedensel Engelliler Türkiye Şampiyonası Aydın'da tamamlandı

Son Dakika Yerel İmo Aydın Şubesi'nin Yeni Hizmet Binası Açıldı - Son Dakika


Advertisement