Öğrenciler can dostlarımız için yarışacak - Son Dakika

Öğrenciler can dostlarımız için yarışacak

10.02.2022 13:12
Öğrenciler can dostlarımız için yarışacak

Öğrenciler, can dostlarımız için daha yenilikçi, güvenli ve özgür yaşam alanları tasarlamak için yarışacak.

Öğrenciler, can dostlarımız için daha yenilikçi, güvenli ve özgür yaşam alanları tasarlamak için yarışacak. Ödüllü yarışma başvuruları 25 Mart 2022 son bulacak.

Esenler Belediyesi, "İyilik İçin Tasarla" yarışması düzenliyor. Temel eğitim seviyesinde öğrenim gören 3, 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik yapılan bu tasarım yarışmasında öğrenciler; yaşadıkları çevredeki hayvanların günlük yaşamlarını gözlemleyerek hayvanların ihtiyaçlarını karşılayacak, yaşamlarını kolaylaştıracak, özgün, yenilikçi, geliştirilebilir yaşam alanları tasarlayacak. Köpek, kedi ve kuş olmak üzere üç kategoriden oluşacak yarışmaya başvurular 9 Şubat 2022 tarihinde başladı. Başvuru süresi 25 Mart 2022'de bitecek.

Toplamda 30 tasarım ödüllendirilecek

Her kategoride 10 iyi tasarıma 2 bin TL hediye çeki verilecek olan yarışmada toplamda 30 tasarım ödüllendirilecek. Çevremizde yaşayan ve hayatımızın bir parçası olan hayvanlar için yapılan özgün tasarımlarla, hayvanların refah içinde yaşam koşullarına erişmesini sağlamayı amaçlayan yarışma, aynı zamanda öğrencilerin hayvan yaşamlarına dair bir bakış açısı ve duyarlılık kazanmasını ve tasarım becerilerini geliştirmelerini amaçlanıyor. Yarışmada dereceye girenler, Mayıs ayında düzenlenecek törenle ödüllendirilecek. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
Bomba Aşk İddiası! Sarmaş Dolaş Dans Ettiler Bomba Aşk İddiası! Sarmaş Dolaş Dans Ettiler İhanet Sonrası Şaşırtan Aşk Açıklaması! İhanet Sonrası Şaşırtan Aşk Açıklaması! İstanbul ve Antalya'da yabancının ikamet talebi yeni ilçelere kayabilir İstanbul ve Antalya'da yabancının ikamet talebi yeni ilçelere kayabilir
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Öğrenciler can dostlarımız için yarışacak - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement