İzmirgaz Korosu Müzik Severlerle Buluştu - Son Dakika
Yerel

İzmirgaz Korosu Müzik Severlerle Buluştu

İzmirgaz Korosu Müzik Severlerle Buluştu

İzmirgaz Türk Sanat Müziği Korosu yılın ilk konserinde İzmirli sanatseverlerle buluştu.

27.01.2012 10:58

İzmirgaz Türk Sanat Müziği Korosu yılın ilk konserinde İzmirli sanatseverlerle buluştu. TRT Ankara Radyosu sanatçısı Bahadır Özüşen'in konuk sanatçı olarak katıldığı konserde koro, izleyicilerden tam not aldı.

Makine Mühendisleri Odası Tepekule İş Merkezi Anadolu Salonu'nda gerçekleştirilen konserde koro üyeleri, Şef Akif Özüşen'in yönetiminde, birlikte ve solo olarak seslendirdikleri eserlerle salonu dolduran izleyiciden bol bol alkış aldı. İzmirgaz çalışanları, doğalgaz aboneleri ve amatör müzik severleri bir araya getiren koro, iki bölümden oluşan konserde eski ve yeni eserleri başarıyla seslendirerek izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Konserin kapanışında sahne alan TRT Ankara Radyosu'nun genç ve başarılı isimlerinden Bahadır Özüşen, seslendirdiği eserlerle izleyiciye müzik ziyafeti çekti.İzmirgaz'ın, İzmir'e yaptığı yatırımların, sanat alanında da devam edeceğini belirten İzmirgaz Genel Müdürü H. Burçin Yandımata, "Koromuzun ilk konserinde bizleri yalnız bırakmayarak salonu dolduran İzmirli müzik severlere teşekkür ediyorum. Sanatseverlerin konserimize göstermiş olduğu ilgi, bizleri daha çok motive ederek,

hedeflerimizi bir adım daha öteye taşımamızı sağlamaktadır. Doğalgaz yatırımlarıyla İzmir'de değer yaratan İzmirgaz, sanata ve amatör sanatçıya verdiği destekle de var olan değerleri korumaya ve yaşatmaya devam edecektir" dedi.

Konserin ardından Şef Akif Özüşen'e ve konuk sanatçı Bahadır Özüşen'e katkılarından dolayı Genel Müdür Yandımata ve Koordinatör Halil Tataş tarafından teşekkür plaketi verildi.

(AH-)

27.01.2012 10: 38 TSİ

NNNN - İZMİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel İzmirgaz Korosu Müzik Severlerle Buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement