Kastamonu Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nden Aa Kastamonu Bölge Müdürlüğü'ne Ziyaret - Son Dakika

Kastamonu Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nden Aa Kastamonu Bölge Müdürlüğü'ne Ziyaret

26.06.2012 19:45
Kastamonu Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nden Aa Kastamonu Bölge Müdürlüğü'ne Ziyaret

Kastamonu Vakıflar Bölge Müdür Vekili Ahmet Yüceer, Anadolu Ajansı(AA) Kastamonu Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Kastamonu Vakıflar Bölge Müdür Vekili Ahmet Yüceer, Anadolu Ajansı(AA) Kastamonu Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Ahmet Yüceer, Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu Erdal Arslan ile gerçekleştirdiği ziyarette, AA'nın Kastamonu'da bölge müdürlüğü seviyesinde yapılanmasının il için çok büyük bir kazanç olduğunu söyledi.

AA'nın özellikle son yıllarda büyük bir ivme kazandığını yakından gördüğünü ifade eden Yüceer, "Kastamonu, adını AA sayesinde sadece Türkiye'ye değil tüm dünyaya duyurabilecek. Kastamonu'da saklı kalmış değerlerin ortaya çıkarılması adına tüm Kastamonulular AA Kastamonu ekibine destek vermelidir. Vakıflar Bölge Müdürlüğü olarak, biz her türlü desteği vereceğiz" dedi.

AA Kastamonu Bölge Müdürü Ömer Erim Baştimar da Kastamonu'nun bir vakıf şehri olduğunu dile getirerek, ecdat yadigarı cami, medrese, han, hamam, külliye gibi eserlerle donatılmış olan kentin adeta bir açık hava müzesi konumunda bulunduğunu söyledi.

Baştimar, AA Kastamonu Bölge Müdürlüğü'nün Kastamonu, Çankırı, Bartın, Karabük ve Zonguldak illerini kapsayan bir bölgede hizmet verdiğini ve bu illerin sesi olmaya gayret ettiğini vurguladı.

Ziyarette Baştimar, Yüceer'e, bir süre önce açılışı gerçekleştirilen hizmet binasını ve "AA Objektiflerinden Kastamonu'da Yaşam" isimli fotoğraf sergisini gezdirdi.

Yüceer de Baştimar'a "Vakıf Duası" ve "Vakıf Bedduası"nı hediye etti.

Muhabir: Yusuf Çelik/Sinan Özmüş

Yayıncı: Murat Taydaş - KASTAMONU

YORUMLAR
500
Son dakika! Kastamonu'da iki otomobil çarpıştı: 1 yaralı Son dakika! Kastamonu'da iki otomobil çarpıştı: 1 yaralı Kastamonu'da sele kapılan genci arama çalışmalarının 6. gününde de sonuç alınamadı Kastamonu'da sele kapılan genci arama çalışmalarının 6. gününde de sonuç alınamadı Anadolu Ajansı muhabiri Özkök evlendi Anadolu Ajansı muhabiri Özkök evlendi
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kastamonu Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nden Aa Kastamonu Bölge Müdürlüğü'ne Ziyaret - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement