Kaymakam Karabulut'dan Getab'a Veda Ziyareti - Son Dakika

Kaymakam Karabulut'dan Getab'a Veda Ziyareti

16.08.2013 12:23
Kaymakam Karabulut'dan Getab'a Veda Ziyareti

Düzce Vali Yardımcılığı'na atanan Gebze Kaymakamı Salih Karabulut, Gebze Toplu Taşımacılar Birliği'ne (GETAB) veda ziyaretinde bulundu.

Düzce Vali Yardımcılığı'na atanan Gebze Kaymakamı Salih Karabulut, Gebze Toplu Taşımacılar Birliği'ne (GETAB) veda ziyaretinde bulundu.

Gebze'yi ve Gebzelileri tanımaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Karabulut, "5 yıldır görev yaptığım Gebze'de güzel işlere imza attığımıza inanıyorum. Yaptığımız icraatlarda bizlere maddi manevi destek olan tüm sivil toplum örgütleri başkanlarına ve sizin nezdinizde tüm servisçi esnafa teşekkürlerimi sunuyorum. Gebze'de görevimi tamamlamış olmama rağmen, bağlarımı tamamen koparmadan ailemle burada yaşamaya devam edeceğiz. Bir anlamda Gebze ile gönül bağlarımız aynı şekilde devam edecek. Kurumum adına görev süresince bizlere destek olan herkese şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Kaymakam Karabulut'a ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren, Gebze Toplu Taşımacılar Birliği (GETAB) Başkanı Erol Akalın, "Sayın Kaymakamımız 5 yıllık görev süresince Gebze için önemli işlere imza atmıştır. En önemlisi kendisini toplumdan soyutlamayarak halkla hep iç içe oldu. Elbette Sayın Karabulut'un Düzce'ye atanması bizlerde burukluk yaşatmıştır. Fakat kendisinin Gebze'de yaşamaya devam edecek olması bizim için mutluluk vericidir. Sayın Kaymakamımızın yeni görev yerinde de güzel işlere imza atacağından şüphemiz yok. Kendisi için yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz" diye konuştu.

Ziyaretin anısına Akalın, Kaymakam Karabulut'a plaket hediye etti. - KOCAELİ

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Kaymakam Karabulut'dan Getab'a Veda Ziyareti - Son Dakika


Advertisement