Kendisine emanet edilen yırtıcı kuşla arkadaş oldu, elleriyle besledi - Son Dakika

Kendisine emanet edilen yırtıcı kuşla arkadaş oldu, elleriyle besledi

25.06.2022 10:41

Kendisine emanet edilen yırtıcı kuşla arkadaş oldu, elleriyle besledi Bursa'da bir vatandaş kendisine emanet edilen yırtıcı kuşla arkadaş olup onu elleriyle besledi.

Kendisine emanet edilen yırtıcı kuşla arkadaş oldu, elleriyle besledi

BURSA - Bursa'da bir vatandaş kendisine emanet edilen yırtıcı kuşla arkadaş olup onu elleriyle besledi.

Doğada çok sayıda yaralı ve yardıma ihtiyacı ihtiyacı olan yabani hayvana yardımda bulunan ve bu anları Youtube sayfasında paylaşan İbrahim Sargın, yeni bir hayvana daha yardımda bulundu. Uçamayan kerkenez kuşu bulan bir vatandaş bu kuşu İbrahim Sargın'a emanet etti. Emanet edilen kuşla arkadaşa olan Sargın, onu elleriyle besleyerek başının üzerinde gezdirdi. Sargın, beslediği kuşu Milli Parklar yetkililerine haber vererek teslim etti. Sargın, bu anları kayda alınca ortaya renkli görüntüler çıktı.

YORUMLAR
500
Prof. Dr. Bilge Hilal Çadırcı'dan dikkat çeken çalışma: Tokat'taki kaplıca sularının kanserli hücreleri öldürdüğü tespit edildi Prof. Dr. Bilge Hilal Çadırcı'dan dikkat çeken çalışma: Tokat'taki kaplıca sularının kanserli hücreleri öldürdüğü tespit edildi Ölümcül derecede zehirli! Ayakkabıya saklanan kobra yılanı korkuttu Ölümcül derecede zehirli! Ayakkabıya saklanan kobra yılanı korkuttu Motorine yapılan 1 liralık indirimin sevinci kısa sürdü! Bu geceden itibaren 81 kuruşluk zam geliyor Motorine yapılan 1 liralık indirimin sevinci kısa sürdü! Bu geceden itibaren 81 kuruşluk zam geliyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kendisine emanet edilen yırtıcı kuşla arkadaş oldu, elleriyle besledi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement