Kişiye özel kodlama bileklik ödül getirdi - Son Dakika

Kişiye özel kodlama bileklik ödül getirdi

16.12.2021 14:25
Kişiye özel kodlama bileklik ödül getirdi

Doğal taştan üretilen kişiye özel kodlama bileklik ve çeşit çeşit aksesuarlar yapan Şifamtaş firması, "Yılın En İyi Doğantaş Firması" ödülüne layık görüldü.

Doğal taştan üretilen kişiye özel kodlama bileklik ve çeşit çeşit aksesuarlar yapan Şifamtaş firması, "Yılın En İyi Doğantaş Firması" ödülüne layık görüldü.

Ruhsal ve fiziksel problemlere iyi geldiğine inanılan doğal taşları aksesuar olarak tüketiciyle buluşturan Şifamtaş, Türkiye'de başarılı olan firmaların belirlendiği Hülya Yanıkdağ ve İlker Bekar organizatörlüğünde yapılan 5. Uluslararası Altın Kalite Ödülleri'nde, ödüle layık görüldü. Firmanın sahibi ve doğal taş uzmanı Burcu İlhan, ödül törenine eşi Abdüssamet İlhan ile birlikte katıldı. Çok sayıda ünlü isimin katıldığı, Mazhar Alanson'un konser verdiği gala gecesinde Burcu İlhan ödülünü, Tuğba Özay ve Şenol İpek'in elinden aldı. Crazy Prodüksiyon tarafından düzenlenen etkinliğe Atiye Deniz, Berdan Mardini, Murat Yıldırım, Ayçam, Ebru Keskin, Taladro, Hülya Polat, Görkem Sevindik, Mert Öcal, Aslıhan Karalar, gibi ünlü isimler katıldı. Kırmızı halıda Ece Gürsel yaptığı röportajlar ile dikkat çekti. - KOCAELİ

YORUMLAR
500
Almanya'dan havalimanlarındaki sorunu gidermek için ülke dışından işçi getirmeye onay Almanya'dan havalimanlarındaki sorunu gidermek için ülke dışından işçi getirmeye onay Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonunda başkanlığa İbrahim Türkiş seçildi Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonunda başkanlığa İbrahim Türkiş seçildi Eski NATO Genel Sekreteri Hoop Scheffer: Türkiye vazgeçilemez konumu nedeniyle bizi baskı altına alıyor Eski NATO Genel Sekreteri Hoop Scheffer: Türkiye vazgeçilemez konumu nedeniyle bizi baskı altına alıyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kişiye özel kodlama bileklik ödül getirdi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement