Konacık'tan Kosova'ya İlaç Yardımı - Son Dakika

Konacık'tan Kosova'ya İlaç Yardımı

29.05.2012 14:09
Konacık'tan Kosova'ya İlaç Yardımı

Bodrum'a bağlı Konacık Belde Belediyesi ve Pedasa İzcileri işbirliğiyle "Kullanmadığınız İlaçlar Kosova'ya" sloganıyla başlatılan ilaç kampanyası yoğun ilgi gördü.

Bodrum'a bağlı Konacık Belde Belediyesi ve Pedasa İzcileri işbirliğiyle "Kullanmadığınız İlaçlar Kosova'ya" sloganıyla başlatılan ilaç kampanyası yoğun ilgi gördü.

Kampanya kapsamında toplanan ilaçlar, Pedasa İzcileri ile birlikte Kosova'ya doğru yola çıktı. Muğla Valiliği, Sağlık Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Muğla Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu, Anadolu İzcilik Federasyonu ve Konacık Belediyesi işbirliğinde Kosova'da yaşanan ilaç ve tıbbi malzeme eksikliğine istinaden başlatılan "Kullanmadığımız İlaçlar Kosova'ya" kampanyası kapsamında toplanan ilaçlar Pedasa İzcileri ile birlikte Kosovalıların sağlığına katkı sağlamak için yola çıktı.

Konacık Belediyesi önünde düzenlenen törene; Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Anadolu İzcilik Federasyonu Sorumlusu İlker Cömert, Konacık Belediye Personeli ile Pedasa İzcileri katıldı.

Konacık Belediyesi olarak Muğla İzcileri ile birlikte her yıl olduğu gibi bu yıl da Kosova ile ilgili çalışmaların devam ettiğini belirten Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, "Kosova'da geçen yıl yaptığımız ziyaretler kapsamında ciddi anlamda ilaç ve tıbbi malzeme eksikliği olduğunu gördük. Biz de bu sene sağ olsun İlker arkadaşımızla birlikte, Muğla izcilerimizle ve bölgemizde ki sivil toplum örgütleriyle birlikte ilaç kampanyası düzenledik" dedi. - MUĞLA

YORUMLAR
500
Şeyma Subaşı'na İhanet! Şeyma'ya Olan Benzerliği Dikkat Çekti Şeyma Subaşı'na İhanet! Şeyma'ya Olan Benzerliği Dikkat Çekti Bodrum'dan İstanköy Adası'na yüzerek geçmeye çalışan 2 şüpheli tutuklandı Bodrum'dan İstanköy Adası'na yüzerek geçmeye çalışan 2 şüpheli tutuklandı Yüzerek Yunan adasına geçmeye çalışan FETÖ şüphelileri yakalandı Yüzerek Yunan adasına geçmeye çalışan FETÖ şüphelileri yakalandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Konacık'tan Kosova'ya İlaç Yardımı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement