Bütçe görüşmesinde skandal görüntüler! Hindistanlı meclis üyesi uygunsuz görüntüler izlerken yakalandı - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Bütçe görüşmesinde skandal görüntüler! Hindistanlı meclis üyesi uygunsuz görüntüler izlerken yakalandı

31.03.2023 12:02

Hindistan'da meclis üyesi Jadab Lal Nath, Tripura Eyalet Meclisi'nde bütçe görüşmeleri esnasında cep telefonundan uygunsuz görüntüler izlerken yakalandı. Görüntülerin sosyal medyada gündem yaratmasının ardından açıklamalarda bulunan Nath, "Defalarca aranıyordum ve bir aramayı cevapladıktan sonra telefonumda müstehcen videolar oynamaya başladı. Kısa bir süre sonra onları kapattım" ifadelerini kullandı.

Hindistan'da Tripura Eyalet Meclisi'ndeki bütçe görüşmeleri sırasında Hindistan Halk Partisi'nden (BJP) meclis üyesi Jadab Lal Nath, cep telefonundan uygunsuz görüntüler izlerken yakalandı. Görüntülerde, Nath'ın telefonunda müstehcen görüntülerin açık olduğu görüldü.

"SOSYAL MEDYADA HER ŞEY VİRAL OLUYOR"

Olayla ilgili açıklama yapan Tripura Meclis Başkanı Biswabandhu Sen, "Sosyal medyada her türlü şey viral oluyor. Gerçekleri öğrenmeden harekete geçemem. Yazılı herhangi bir şikayet almadım" dedi.

"ARAMAYI CEVAPLADIKTAN SONRA MÜSTEHCEN VİDEOLAR OYNAMAYA BAŞLADI"

Uygunsuz görüntüler izlediği anlar ise sosyal medyada gündem olan Nath, "Mecliste cep telefonu kullanımının yasak olduğunun farkındayım. Defalarca aranıyordum ve bir aramayı cevapladıktan sonra telefonumda müstehcen videolar oynamaya başladı. Kısa bir süre sonra onları kapattım" dedi. Muhalefet tarafı ise Nath'ın bu davranışına sert tepki göstererek cezalandırılmasını istedi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR (2)
  • Serkan Basar: Keyiff ehli :)) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Teoman Ökmen: Peki bundan bize ne? Hindistanda geçmiş bir hadise. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Yerel Bütçe görüşmesinde skandal görüntüler! Hindistanlı meclis üyesi uygunsuz görüntüler izlerken yakalandı - Son Dakika


Advertisement