'Memleket Havaları'na Cengiz Özkan Konuk Oldu - Son Dakika

'Memleket Havaları'na Cengiz Özkan Konuk Oldu

30.06.2022 17:24
'Memleket Havaları'na Cengiz Özkan Konuk Oldu

Ünlü bağlama sanatçısı Cengiz Özkan, Ataşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Memleket Havaları” programı kapsamında dün, Mustafa Saffet Kültür Merkezi'nde konser verdi.

Ünlü bağlama sanatçısı Cengiz Özkan, Ataşehir Belediyesi'nin düzenlediği "Memleket Havaları" programı kapsamında dün, Mustafa Saffet Kültür Merkezi'nde konser verdi.

Sanatçı Yavuz Değirmenci'nin sunduğu "Memleket Havaları" konser serisinde bu ay Türk Halk Müziği'nin usta ismi Cengiz Özkan ağırlandı. En sevilen türkülerini Ataşehirliler için seslendiren Özkan, dinleyicilerden beğeni topladı.

Etkinliğe müzikseverlerin yanı sıra; Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Semih Kayhan ve belediye birim müdürleri katıldı.

Ataşehirlilerle birlikte konseri dinleyen Başkan İlgezdi, "Değerli sanatçılarımız Cengiz Özkan ve Yavuz Değirmenci'yi Ataşehir'de ağırladığımızdan dolayı mutluyuz. Kıymetli sanatçımız Cengiz Özkan'ın gönül dilinden; tarihimizi, kültürümüzü oluşturan türküleri dinlemek bizler için de bir şanstır. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz" diye konuştu.

Konser sonunda Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi ile Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Semih Kayhan birlikte sahneye çıkarak sanatçılar, Cengiz Özkan ve Yavuz Değirmenci'ye çiçek takdiminde bulundu.

YORUMLAR
500
Ataşehir'deki Emlak Konut Gyo Önünde Eylem Yapan İşçiler Gözaltına Alındı Ataşehir'deki Emlak Konut Gyo Önünde Eylem Yapan İşçiler Gözaltına Alındı Ataşehir'in muhtarlık binasında çalışmalar sürüyor Ataşehir'in muhtarlık binasında çalışmalar sürüyor Aşureler Ataşehir'de bolluk, bereket ve kardeşlik için kaynadı Aşureler Ataşehir'de bolluk, bereket ve kardeşlik için kaynadı
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel 'Memleket Havaları'na Cengiz Özkan Konuk Oldu - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement