Milli Eğitim Bakanı Özer LGS sınavında tam puan alan öğrencileri tebrik etti - Son Dakika

Milli Eğitim Bakanı Özer LGS sınavında tam puan alan öğrencileri tebrik etti

01.07.2022 15:00

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'in öğrencilerle görüşmesi Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'in öğrencilere hediye vermesi Öğrencilerin Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'le telefon görüşmesi TBMM AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz'ın öğrencilerle telefon görüşmesi Milli Eğitim Bakanı Özer Sivas'ta...

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'in öğrencilerle görüşmesi

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'in öğrencilere hediye vermesi

Öğrencilerin Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'le telefon görüşmesi

TBMM AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz'ın öğrencilerle telefon görüşmesi Milli Eğitim Bakanı Özer Sivas'ta LGS sınavında tam puan alan öğrencileri tebrik etti

SİVAS - Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Sivas'ta, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavında tam puan alan Ayşe Zümra Aksu ve Reyyan Duman'ı telefonda kutladı.

Sivas Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, başarılı öğrenciler Ayşe Zümra Aksu ve Reyyan Duman'ı makamında ağırladı.

Öğrencilere çeşitli hediyeler veren Bilgin, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'i telefonla arayarak öğrencilerle görüştürdü.

Bakan Özer, gösterdikleri üstün başarı için öğrencileri tebrik etti.

Belediye Başkanı Bilgin de "Sivas'ta eğitim noktasında verilen katkıların boşa gitmediğini kendileri gösterdi. İnşallah önümüzdeki süreçte ülkemize, milletimize güzel hizmet edeceklerinden eminim. Zorlu süreçte yanlışsız tam puan alarak büyük başarıya imza attılar." ifadelerini kullandı.

Bu arada TBMM AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz da öğrencilerle telefonda görüştü.

Yılmaz, "Öğrencilerimizi başarılarından dolayı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, bize bu gurur yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Üstümüze düşen ne görev varsa yapmaya hazırız." değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLAR
500
Yok artık dedirten vicdansızlık! 4 günlük bebeği boş arazide ölüme terk ettiler Yok artık dedirten vicdansızlık! 4 günlük bebeği boş arazide ölüme terk ettiler Çin'deki gelişmeler petrol fiyatını düşürdü! Gece yapılacak olan motorin zammı geri alındı Çin'deki gelişmeler petrol fiyatını düşürdü! Gece yapılacak olan motorin zammı geri alındı Ankara'da etkili olan fırtına ve sağanak bir kişinin ölümüne neden oldu! Ankara'da etkili olan fırtına ve sağanak bir kişinin ölümüne neden oldu!
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Milli Eğitim Bakanı Özer LGS sınavında tam puan alan öğrencileri tebrik etti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement