Soma Ticaret Odası'nda Işık Yeniden Aday - Son Dakika

Soma Ticaret Odası'nda Işık Yeniden Aday

01.08.2017 12:20
Soma Ticaret Odası'nda Işık Yeniden Aday

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hakan Işık, Kasım ayında yapılacak oda seçimlerinde yeniden aday olacağını açıkladı.

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hakan Işık, Kasım ayında yapılacak oda seçimlerinde yeniden aday olacağını açıkladı.

Kasım ayında gerçekleştirilecek genel kurulda, mühendisler, mimarlar ve müteahitlerden oluşan 2. meslek komitesinden seçimlere gireceğini açıklayan Başkan Hakan Işık, "Toplamda bin 500 üyemiz bulunuyor. 7 meslek komitesinden 19 meslek grubuyla seçimler gerçekleşecek. Yarım kalan işlerimiz var, bunları da tamamlamak için yeniden aday olduğumuzu açıklıyoruz. Soma için hayırlısı olsun"

Soma OSB'de kamulaştırma sona eriyor

Soma Organize Sanayi Bölgesi'nde altyapı çalışmaları için 600 dönümlük arazinin kamulaştırıldığını aktaran Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hakan Işık, "Altyapı çalışmaları kısa süre içerisinde başlayacak. Zaten kaynak elimizde hazır. Yatırımcı açısından cazip bir konumda olan Soma Organize Sanayi Bölgesi'nde yatırımcı sıkıntısı çekmiyoruz. Her geçen gün farklı firmalar yatırım için irtibata geçiyor. Mevcut yatırım alanı yetersiz kalacağı düşüncesiyle diğer taraftan yatırım alanını 10 bin dönüme çıkarmak için çalışmalar devam ediyor. Soma OSB yatırımcılar için cazip bir yer. Çünkü burada hazır işgücü var. Doğalgaz çalışmaları da önümüzdeki süreçte başlayacak. Bakanlıkta Soma OSB için hassas davranıyor. Öte yandan gerek valimiz gerek kaymakamımız gerekse Soma Belediyesi ve müteşebbis heyetimiz önemli çalışmalar yürütüyor. İnşallah önümüzdeki süreçte altyapı bitince yatırım alanları firmalara tahsis edilecek ve hummalı bir çalışma başlayacak" dedi. - MANİSA

YORUMLAR
500
Manisa'da devrilen traktörün sürücüsü öldü Manisa'da devrilen traktörün sürücüsü öldü Soma'da traktörün altında kalan sürücü hayatını kaybetti Soma'da traktörün altında kalan sürücü hayatını kaybetti Mustafa Sarıgül 1 aydır grev yapan işçilere destek için Eskişehir'e geldi Mustafa Sarıgül 1 aydır grev yapan işçilere destek için Eskişehir'e geldi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Soma Ticaret Odası'nda Işık Yeniden Aday - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement