Spor Coşkusu İznik'i Sardı - Son Dakika
Yerel

Spor Coşkusu İznik'i Sardı

Spor Coşkusu İznik\'i Sardı

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından İznik’te düzenlenen spor şenlikleri coşkulu görüntülere sahne oldu.

24.05.2016 16:41

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından İznik'te düzenlenen spor şenlikleri coşkulu görüntülere sahne oldu.

Büyükşehir Belediyesi'nin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği spor şenlikleri bu kez İznik'te yapıldı. Büyükşehir Bandosu'nun konser verdiği program, binlerce öğrenciyi İznik Gençlik Hizmetleri Spor Salonu'nda bir araya getirdi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Şükrü Köse, spor şöleninin çocukları spora teşvik ettiğini söyledi. Köse, Büyükşehir Belediyesi'nin gençleri çok önemsediğini ifade ederek, "Gençlerimiz geleceğimizdir ve geleceğimizi çok önemsiyoruz.

Okullarımıza spor salonlarından spor malzemelerine kadar her türlü desteğe devam ediyoruz. Geleceğimizi temsil eden çocuklarımızın daha çok üretken ve sağlıklı yaşam kalitesine ulaşması için çalışıyoruz" diye konuştu.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın da ilçede güzel bir organizasyon gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür etti. Sargın, sporun insan hayatına sağladığı olumlu katkılardan bahsederek, gençlere spor yapmaları yönünde tavsiyelerde bulundu.

İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan ise sporun ve sağlıklı yaşamın önemine dikkati çekti. Konuşmaların ardından çocuklar, spor oyunlarında yeteneklerini sergiledi. Yarışmacılara tribünlerdeki arkadaşları da coşkuyla eşlik etti. Action Team gösteri grubunun bisiklet ve paten gösterisi ise nefesleri kesti. Programın sonunda protokol üyeleri, yarışmaya katılan öğrencilere madalyalarını verdi. - BURSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Spor Coşkusu İznik'i Sardı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement