Sumbas'ta Mazot ve Gübre Desteği - Son Dakika

Sumbas'ta Mazot ve Gübre Desteği

09.01.2012 16:00
Sumbas'ta Mazot ve Gübre Desteği

Sumbas'ta çiftçilere verilecek 2011 yılı mazot ve gübre desteği listeleri askıya çıkarıldı.

Sumbas'ta çiftçilere verilecek 2011 yılı mazot ve gübre desteği listeleri askıya çıkarıldı.

Ziraat Odası Başkanı Aziz Durmuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Gıda, Tarım ve Hayvancılık ilçe Müdürlüğü'ne 2011 yılı mazot ve gübre desteğinden yararlanmak üzere ilçe genelinde bin 71 çiftçinin başvuruda bulunduğunu söyledi.

Destekten yararlanacak çiftçilerin listesinin muhtarlıklar aracılığıyla vatandaşların görebileceği şekilde askıya çıkarıldığını bildiren Durmuş, şunları kaydetti:

"Çiftçilerin listedeki bilgilerini kontrol etmeleri ve hatalı kaydı olanların belirlenen 10 günlük süre içerisinde başvurarak düzelttirmeleri gerekiyor. Tanınan süre içerisinde herhangi bir itirazın yapılmaması halinde listeler kesinleşeceği için mazot ve gübre desteği ödeme listesi askıya çıkan icmallere göre belirlenecek. Çiftçilerimiz kendilerini ve yetkilileri zorda bırakmamak için listeleri iyi kontrol etmeleri ve itirazlarını zamanında yapmaları gerekiyor."

- OSMANİYE

Kaynak: AA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Sumbas'ta Mazot ve Gübre Desteği - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement