Taşıt Trafiğine Kapanan Yol Yeniden Açıldı - Son Dakika

Taşıt Trafiğine Kapanan Yol Yeniden Açıldı

26.01.2012 13:20
Taşıt Trafiğine Kapanan Yol Yeniden Açıldı

Bartın'da Karayolları 15.Bölge Müdürlüğünün yazısıyla taşıt trafiğine kapanan yolun, tekrar açıldığı bildirildi.

Bartın'da Karayolları 15. Bölge Müdürlüğünün yazısıyla taşıt trafiğine kapanan yolun, tekrar açıldığı bildirildi.

Belediye Başkanı Cemal Akın, açılış töreninde yaptığı konuşmada, Bahar Sitesi mevkisindeki yolun Karayolları Genel Müdürlüğü 15. Bölge Müdürlüğü'nden gelen yazı doğrultusunda 3 yıl önce taşıt trafiğine kapandığını hatırlattı.

Bölgede ikamet eden vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi için çalışma başlattıklarını ve bölgeyi çıkmaz olmaktan kurtardıklarını anlatan Akın, şöyle konuştu:

"Belediyemiz, Karayolları 15. Bölge Müdürlüğünden gelen olumlu görüş yazısına istinaden belediye meclisinden karar alıp imar tadilatını yaptırdı. Askı süresinin de dolmasının ardından bugün yolu araç trafiğine açıyoruz. Bölgede büyük bir park çalışmasına başlayacağız. Yaz kış kullanılabilecek açık ve kapalı mekanlarıyla burada Gazhane Parkı'ndan daha büyük bir park yapacağız. Yaklaşık 4 bin metrekare alan üzerinde yapılacak olan bu parkın ihalesi önümüzdeki ayın sonunda gerçekleştirilecek. Bu park tamamlandığında Tuna, Esentepe, Çaydüzü, Okulak, Demirciler ve Orta mahallelerinde oturan vatandaşlarımız buradan rahatlıkla faydalanabilecek."

- BARTIN

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Karadeniz sahil yolundaki kar manzaraları böyle görüntülendi Karadeniz sahil yolundaki kar manzaraları böyle görüntülendi BARTIN'DA, KARADENİZ SAHİL YOLUNDA KAR MANZARASI DRONE İLE GÖRÜNTÜLENDİ BARTIN'DA, KARADENİZ SAHİL YOLUNDA KAR MANZARASI DRONE İLE GÖRÜNTÜLENDİ Kar yeniden yüzünü gösterdi, doğa beyaz örtüyle kaplandı Kar yeniden yüzünü gösterdi, doğa beyaz örtüyle kaplandı

Son Dakika Yerel Taşıt Trafiğine Kapanan Yol Yeniden Açıldı - Son Dakika


Advertisement