Ticaret Borsası, Akreditasyon Sertifikasını Aldı - Son Dakika

Ticaret Borsası, Akreditasyon Sertifikasını Aldı

14.01.2014 16:54
Ticaret Borsası, Akreditasyon Sertifikasını Aldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından ‘5 Yıldızlı Hizmet’ veren üyelerine sağlanan Akreditasyon Sertifikası Kastamonu Ticaret Borsasına teslim edildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından '5 Yıldızlı Hizmet' veren üyelerine sağlanan Akreditasyon Sertifikası Kastamonu Ticaret Borsasına teslim edildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İkiz Kuleler Konferans Salonu'nda düzenlenen törenle Kastamonu Ticaret Borsasına Akreditasyon Sertifikası verildi. Törene Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri, Meclis Başkanı Ömer Faruk Yanık, KATSO Başkanı Selçuk Arslan ve Meclis Başkanı Kadir Tonbul da katıldı.

Törende konuşan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, göreve geldikleri günden bu tarafa TOBB'da neler değiştiğini ve kurumun yurt genelinde nerelere geldiğini, dünyadaki örnekleriyle birlikte katılımcılara anlattı.

Akreditasyon Sertifikası alan Oda ve Borsaların, üyelerine 'beş yıldızlı hizmet' veren Oda ve Borsalar arasında gösterildiğine dikkat çeken Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri ise, "Bu plaketle odamızın akreditasyon olması ile sorumluluğumuz üyelerimize hizmetteki sınırsız zaman mefhumu tanımadan çalışma azmimiz yeni bir ivme daha kazanmıştır. Kastamonu ve odamız üyeleri için bundan sonra da gece gündüz demeden çalışacağız" dedi.

Konuşmaların ardından Hisarcıklıoğlu, Oda Başkanı İşeri'ye Akreditasyon Sertifikasını vererek tebrik etti. - KASTAMONU

YORUMLAR
500
Çölyak hastalarının aradığı karabuğdayın hasadına başlandı Çölyak hastalarının aradığı karabuğdayın hasadına başlandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ticaret Borsası, Akreditasyon Sertifikasını Aldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement