Trepaş'tan Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine İndirim - Son Dakika

Trepaş'tan Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine İndirim

Trepaş\'tan Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine İndirim
Son Güncelleme: 29.01.2015 16:08

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş.(TREPAŞ) arasında protokol imzalandı.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş.(TREPAŞ) arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokol çerçevesinde ETSO üyelerine indirim fırsatı doğdu.

Protokol imza töreninde konuşan ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, protokolün önemine değinerek, "Yüzde 16,5'lik indirim sağlayacak olan bu protokol orta ve uzun vadede üyelerimizin elektrik maliyetlerinin düşürülmesi ile rekabet güçlerini artırmalarına önemli katkı sağlayacaktır" dedi. ETSO üyelerinin TREPAŞ'a başvurularını yaparak bu imkandan faydalanmaya davet eden Zıpkınkurt, protokolün üyelere hayırlı olmasını diledi.

"İL VE BÖLGE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAMAK İSTİYORUZ"

Protokol törenine katılan TREPAŞ Müşteri Hizmetleri Yöneticisi Orhan Başkurt, il ve bölge ekonomisine katkı sağlamak istediklerini ifade ederek, "Edirne Ticaret ve Sanayi Odasına bağlı üyelerine yönelik olarak imzaladığımız protokolün hayırlı olmasını diliyoruz. Amacımız, uzun yıllar elektrik hizmeti vereceğimiz tüm müşterilerimize daha kaliteli ve sürdürülebilir, değer katan hizmet verebilmektir. Özellikle ticaret ve sanayi kuruluşlarına TREPAŞ olarak destek sağlayarak il ve bölge ekonomisine katkı sağlamak istiyoruz" açıklamasında bulundu. Başkurt, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt'a işbirliği için teşekkürlerini dile getirdi.

TREPAŞ Satış Uzmanı Mahmut Pehlivan da ETSO üyesi ticarethane tarifeli iş yerlerine protokol ile indirim sağlanacağını belirterek, "ETSO'ya kayıtlı üyelerin üye numaraları ile birlikte işlemleri gerçekleştirip, indirim oranlarını güncellemiş olacağız" diye konuştu. - EDİRNE

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Trepaş'tan Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine İndirim - Son Dakika


Advertisement