Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 167. Yıl Dönümü - Son Dakika

Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 167. Yıl Dönümü

09.04.2012 12:04
Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 167. Yıl Dönümü

Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 167.yıl dönümü etkinlikleri kapsamında "Dosteli Çadırı" açıldı.

Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 167. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında "Dosteli Çadırı" açıldı.

İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Hatay Arkeolojik Müzesi'nin yanında açılan çadırda 167. yıl pastasını kestikten sonra yaptığı konuşmada, polis teşkilatının halkını huzur ve güvenliğini tesis etmek için gece gündüz çalışmalarına devam edeceğini söyledi.

Polis memurlarından oluşan Dosteli Müzik Grubu sevilen türküleri vatandaşlar için seslendirdi. Çadırın bir hafta boyunca vatandaşların ziyaretine açık olacağı ve Toplum Destekli Polis Müdürlüğü çalışmaları hakkında vatandaşın bilgilendirileceği belirtildi.

- HATAY

Kaynak: AA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 167. Yıl Dönümü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement