Türk Telekom Denizli Yenişehir Şubesi Hizmete Açıldı - Son Dakika

Türk Telekom Denizli Yenişehir Şubesi Hizmete Açıldı

15.02.2012 18:21
Türk Telekom Denizli Yenişehir Şubesi Hizmete Açıldı

Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü Yenişehir Şubesi hizmete açıldı.

Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü Yenişehir Şubesi hizmete açıldı.

Şubenin açılışına, Denizli Vali Yardımcısı Mehmet Suphi Küspeci, Türk Telekom Genel Müdürlük Sipariş ve Talep Yönetimi Uzmanı Çağatay Almacı ve Türk Telekom çalışanları katıldı.

Açılışta konuşan Denizli Vali Yardımcısı Küspeci, diğer kurumlar gibi Türk Telekom'un da vatandaşa hizmet noktasını çok önemsediğini ve vatandaşın ayağına gitme gayreti içinde olduğunu belirterek, bunun kendilerini çok memnun ettiğini söyledi.

Türk Telekom Denizli İl Müdürü Osman Karakaş da müşteri memnuniyetinin önemine değinerek, "Türk Telekom her geçen gün büyüyen, gelişen altyapısı ve artan hizmet kalitesi ile müşterilerine her zamankinden daha yakın olmak istiyor. Denizli'de Yenişehir şubemizin hizmete açılması bu anlamda bizim için çok önemlidir" dedi.

Konuşmaların ardından Denizli Vali Yardımcısı Küspeci, Türk Telekom Yenişehir Şubesi'nin açılışını gerçekleştirdi.

- DENİZLİ

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Annesinin boğarak öldürdüğü Zeynep bebek son yolculuğuna uğurlandı Annesinin boğarak öldürdüğü Zeynep bebek son yolculuğuna uğurlandı Anelka'dan Denizli maçıyla birlikte kaçan şampiyonluğa ilişkin önemli itiraf! Daum'a yüklendi Anelka'dan Denizli maçıyla birlikte kaçan şampiyonluğa ilişkin önemli itiraf! Daum'a yüklendi Denizli'de annesinin öldürdüğü bebeğin cenazesi toprağa verildi Denizli'de annesinin öldürdüğü bebeğin cenazesi toprağa verildi

Son Dakika Yerel Türk Telekom Denizli Yenişehir Şubesi Hizmete Açıldı - Son Dakika


Advertisement