Türk-Yunan Dostluk Haftası - Son Dakika

Türk-Yunan Dostluk Haftası

10.04.2012 12:27
Türk-Yunan Dostluk Haftası

Türk-Yunan Dostluk Derneği'nce organize edilen Türk-Yunan Dostluk Haftası etkinlikleri, yarın Gümilcine'de başlayacak.

Türk-Yunan Dostluk Derneği'nce organize edilen Türk-Yunan Dostluk Haftası etkinlikleri, yarın Gümilcine'de başlayacak.

Dernekten yapılan yazılı açıklamaya göre, çeşitli ziyaret, sergi ve konferanslardan oluşan Türk-Yunan Dostluk Haftası, yarın Yunanistan'ın Gümülcine kentinden start alacak.

Türk-Yunan Dostluk Haftası, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, AK Parti Edirne Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu, Türk-Yunan Dostluk Derneği Genel Başkanı Kadriye Esra Aygün'ün de katılımıyla "Komşularla kültürel işbirliği için bir araç: sanat" adlı karma fotoğraf sergisi ile başlayacak.

Serginin ardından Kuzu, "AB Hukuk Sistemi" konulu konferans verecek. Konferansa AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit ile Milletvekili Müezzinoğlu da katılacak.

Programda, Selanik'te Atatürk'ün doğduğu evin ziyaret edilmesinin yanı sıra Türkiye'nin Gümülcine Başkonsolosluğu ve çeşitli dernek ziyaretleri de yer alıyor.

- EDİRNE

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
'Yeniden Yapılandırma' Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Kabul Edildi 'Yeniden Yapılandırma' Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Kabul Edildi AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Destici için taziye mesajı AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Destici için taziye mesajı AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Destici için taziye mesajı AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Destici için taziye mesajı

Son Dakika Yerel Türk-Yunan Dostluk Haftası - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement