Üreticiler Tarım Sigortaları Konusunda Bilgilendirildi - Son Dakika

Üreticiler Tarım Sigortaları Konusunda Bilgilendirildi

26.01.2012 18:00
Üreticiler Tarım Sigortaları Konusunda Bilgilendirildi

Turgutlu'da, çitçiler, Ziraat Bankası ve Ziraat Sigorta'nın tarım sigortaları konusunda bilgilendirildi.

Turgutlu'da, çitçiler, Ziraat Bankası ve Ziraat Sigorta'nın tarım sigortaları konusunda bilgilendirildi.

Ziraat Sigorta ve Ziraat Bankası Turgutlu Şubesi'nin, ilçedeki üreticilere bilgilendirme toplantısına, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mesut Altan, Ziraat Bankası Turgutlu Şube Müdürü Sermet Tolga Canbazoğlu, müdür yardımcısı Şerafettin Şeker ve çok sayıda üretici katıldı.

Ziraat Sigorta Genel Müdürlüğü Tarım Departmanı Müdürü Tufan Özel, çiftçilerin olası zararlara karşı tarım sigortalarını yaptırması gerektiğini belirtti.

Özel, don, dolu, yangın ve kuraklığın üretimde ciddi mağduriyete neden olduğunu, bu nedenle sigortanın önem taşıdığını kaydederek, sigorta yaptıranların da don olaylarında en geç 10, diğer zararlarda ise en geç 15 gün içerisinde ilgili yerlere müracaat etmeleri gerektiğini bildirdi.

- MANİSA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
AK Parti'li Canikli: Ziraat Bankası'nın çiftçilerle sınırlandırılması, iflasına neden olur AK Parti'li Canikli: Ziraat Bankası'nın çiftçilerle sınırlandırılması, iflasına neden olur Otomobil köprüden uçtu: 1 yaralı Otomobil köprüden uçtu: 1 yaralı Erhan Usta'dan AKP'li Canikli'ye 'Ziraat ve Halk Bankası' Tepkisi: 'Bu Bankaların Kuruluş Amacı, Ziraat Bankası'nın Çiftçileri, Halk Bankası'nın da... Erhan Usta'dan AKP'li Canikli'ye 'Ziraat ve Halk Bankası' Tepkisi: 'Bu Bankaların Kuruluş Amacı, Ziraat Bankası'nın Çiftçileri, Halk Bankası'nın da...

Son Dakika Yerel Üreticiler Tarım Sigortaları Konusunda Bilgilendirildi - Son Dakika


Advertisement