Uşak Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş: "Yeni Emniyet Müdürlüğü Binası İçin Çalışıyoruz" - Son Dakika
Yerel

Uşak Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş: "Yeni Emniyet Müdürlüğü Binası İçin Çalışıyoruz"

Uşak Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, emniyet hizmet binasının yetersiz olduğunu, yeni emniyet müdürlüğü binası için çalışmalar yaptıklarını söyledi.

12.01.2012 17:20

Uşak Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, emniyet hizmet binasının yetersiz olduğunu, yeni emniyet müdürlüğü binası için çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Şammaz Demirtaş, AK Parti İl Merkezi'ni ziyaret etti. Emniyet Müdürü Demirtaş, mevcut binanın ihtiyaçları karşılamadığını, İzmir - Ankara karayolu üzerindeki bir alana yeni hizmet binası inşa edeceklerini, 2012 yılı içinde binanın temelini atmayı planladıklarını belirtti.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Uşak İl Müdürlüğü'nün eski binasına Cumhuriyet Polis Merkezi ile bazı emniyet birimlerini taşımak istediklerini, bununla ilgili de çalışma yürüttüklerini anlatan Demirtaş, şunları söyledi:

"Kentteki binalarımız yetersiz. Yeni emniyet müdürlüğü binası için çalışıyoruz. SGK'nın taşındığı binanın müdürlüğümüze tahsisi için proje başlattık. Ayrıca bir sosyal tesis yapmak istiyoruz. Bununla ilgili kentimizdeki siyasiler, sivil toplum örgütleri ve iş adamlarından destek istiyoruz. Amacımız daha iyi binalarda halkımıza hizmet etmek."

Ziyarette kentin sorunlarıyla ilgili Emniyet Müdürü Demirtaş'a bilgi veren AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Gün, sorunların çözümü noktasında ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.

- UŞAK

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Uşak Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş: 'Yeni Emniyet Müdürlüğü Binası İçin Çalışıyoruz' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement