Vali Güvençer'e Kırmızı Dipli Mumla Davetiye - Son Dakika

Vali Güvençer'e Kırmızı Dipli Mumla Davetiye

28.06.2016 18:44
Vali Güvençer'e Kırmızı Dipli Mumla Davetiye

Yunusemre Kaymakamı Yüksel Topal ve Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i ziyaret ederek, 6 Temmuz’da 1’incisi düzenlenecek olan Yuntdağı Yağlı Güreş Festivali’ne davet etti.

Yunusemre Kaymakamı Yüksel Topal ve Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'i ziyaret ederek, 6 Temmuz'da 1'incisi düzenlenecek olan Yuntdağı Yağlı Güreş Festivali'ne davet etti. Başkan Çerçi, davetiyeyi Vali Güvençer'e kırmızı dipli mumla takdim etti.

Manisa'da 11 gün önce göreve başlayan Vali Mustafa Hakan Güvençer, konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Yunusemre Kaymakamı Yüksel Topal ve Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Vali Mustafa Hakan Güvençer'i ziyaret ederek, 6 Temmuz'da Yunusemre ilçesi Yuntdağı bölgesi Ortaköy mesire alanında 1'incisi düzenlenecek olan Yuntdağı Yağlı Güreş Festivaline davet etti. Davetini Vali Güvençer'e kırmızı dipli mum vererek yapan Çerçi, üst kategoride 20'ye yakın güreşçinin katılımıyla gerçekleştirilecek festivalin Manisa'nın tanıtımına ve turizmine önemli katkı sağlayacağına inandığını ifade etti. Vali Güvençer de festivalin hayırlı olmasını dileyerek, festivalin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Cengiz Altınkaya, Vali Mustafa Hakan Güvençer'i ziyaret ederek, Manisa'daki görevinde başarılar diledi. Vali Güvençer'e Manisa'daki görevinde başarılar dileyen Altınkaya, "Güzel Manisa'mızda güzel valimize başarılar diliyoruz. Görevini sağlıkla, başarıyla tamamlasınlar" dedi.

Vali Güvençer de nazik ziyaretleri nedeniyle Bayındırlık ve İskan eski bakanı Cengiz Altınkaya'ya teşekkür etti.

VALİ GÜVENÇER'E ZİYARETÇİ YOĞUNLUĞU

Vali Güvençer'i daha sonra Manisa Romanları Derneği Başkanı Aslan Uğurçay, Manisa Kahramanmaraşlılar Derneği Başkanı Atahan Burkay Acarol ve İzmir Kahramanmaraşlılar Derneği Başkanı Murat Özbilir, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Doç. Dr. Erbil Kalmış, KOSGEB Manisa Hizmet Merkezi Müdürü Levent Arslan, TSE Manisa İl Temsilcisi Mühittin Aydın, Manisa Bağcılık Araştırma Enstitüsü Müdürü Akay Ünal ziyaret ederek, "hayırlı olsun" dileklerini ilettiler ve görev alanları hakkında kısa bilgiler verdi.

Vali Güvençer de ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti belirterek konuklarına nezaketleri nedeniyle teşekkür etti. Vali Güvençer, tarımı, sanayisi ve ekonomisi ile ülkemize önemli katkılar sunan Manisa'da görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, birlik ve beraberlik içerisinde Manisa ve Manisalılar için çalışacaklarına inandığını belirtti. - MANİSA

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vali Güvençer'e Kırmızı Dipli Mumla Davetiye - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement