Vali Şentürk'den Kırşehirspor'a Destek - Son Dakika
Yerel

Vali Şentürk'den Kırşehirspor'a Destek

Vali Şentürk\'den Kırşehirspor\'a Destek

Amatör Kümede mücadele eden Kırşehirspor’un alt yapı oluşturması için Vali Necati Şentürk’ten destek geldi.

02.05.2016 17:17

Amatör Kümede mücadele eden Kırşehir spor'un alt yapı oluşturması için Vali Necati Şentürk'ten destek geldi.

Kırşehirspor Başkanı Yalçın Aydın'ın da katıldığı programda konuşan Vali Necati Şentürk, "Geçmişte yaptığımız gibi bundan sonra da Kırşehirspor'a destek vermeye devam edeceğiz" dedi.

Takımın başarılı olması için altyapının gerekli olduğunu anlatan Vali Şentürk, "Takımımızın başarılı olması için alt yapı çok önemlidir. Altyapıyı iyi oluşturarak kulübümüze genç sporcular kazandırmayı hedefliyoruz. Kırşehirspor'a bir adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası, bir adet basketbol sahası ve bir adet de voleybol sahası yaptırılacağının sözünü vermiştim. Bununla ilgili görüşmelerimiz olumlu sonuçlar verdi. Spor Toto Teşkilat Başkanlığımızdan, 300 bin lira ödenek aldık ve protokol imzaladık."diye konuştu.

Gerekli finansmanın temin edildiğini anlatan Vali Şentürk, "Bu protokol ile birlikte gerekli olan finansman temin edildi. Böylelikle, çok yakın bir zamanda, Belediyemizin de uygun gördüğü ve spor kulübümüzün yöneticilerinin de kabul ettiği bir alanda bu tesislerin temelini atacağız."ifadelerini kullandı.

Kulüp Başkanı Yalçın Aydın'da Vali Şentürk'e teşekkür ederken imkansızlıklarla ligi iyi sırada bitirdiklerini belirtti. - KIRŞEHİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vali Şentürk'den Kırşehirspor'a Destek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement