Yenimahalle Belediyesi Ekiplerinden Kar Mesaisi - Son Dakika

Yenimahalle Belediyesi Ekiplerinden Kar Mesaisi

31.01.2023 11:59
Yenimahalle Belediyesi Ekiplerinden Kar Mesaisi

Yenimahalle Belediyesi ekipleri, kentte etkili olan kar yağışı ile birlikte ortaya çıkabilecek olumsuzluklara karşı çalışmalarını sürdürüyor.

Yenimahalle Belediyesi ekipleri, kentte etkili olan kar yağışı ile birlikte ortaya çıkabilecek olumsuzluklara karşı çalışmalarını sürdürüyor.

Başkent genelinde özellikle yüksek kesimlerde etkisini artıran kar yağışı nedeniyle trafik yoğunluğunun yaşandığı birçok noktaya anında müdahale eden Yenimahalle Belediyesi karla mücadele ekipleri, vatandaşların sıkıntı yaşamaması ve trafik kazalarının önüne geçilmesi amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

50 KİŞİLİK EKİP GÜN BOYUNCA ÇALIŞTI

Yenimahalle Belediyesi, 50 kişilik ekip, 20 büyük kar küreme ve tuzlama aracı ile ilçe genelinde gün boyunca mesai yaptı.

Yenimahalle Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri de Yakacık, Kırandağı, Kuzey Yıldızı, Memlik, Şentepe gibi kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde çalışmalarını sıklaştırdı.

"VATANDAŞIN GÜVENLİĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "Hemşehrilerimizin işe gidiş ve geliş güzergahlarında, ara sokaklarda ve kaza olma ihtimalinin yüksek olduğu bölgelerde çalışmalarımızı yoğunlaştırmış durumdayız. Ekiplerimiz Yenimahalle sakinlerinin güvenliğini öncelik alarak akşam saatlerinden başlayarak gece boyunca ilçenin yüksek kesimlerine öncelik vermek üzere mesai yaptı.Vatandaşlardan gelen şikayetleri de anında çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. İlçe sakinlerinin bu dönemlerde araç kullanırken önlemlerini almalarını, kar lastiği kullanmalarını ve dikkatli olmalarını öneriyoruz" dedi.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Bayındır'da 2800 sentetik ecza ele geçirildi, 1 kişi tutuklandı Bayındır'da 2800 sentetik ecza ele geçirildi, 1 kişi tutuklandı İzmir'de 2 bin 800 adet sentetik ecza maddesi ele geçirildi İzmir'de 2 bin 800 adet sentetik ecza maddesi ele geçirildi İzmir'de 2 bin 800 adet sentetik ecza maddesi ele geçirildi İzmir'de 2 bin 800 adet sentetik ecza maddesi ele geçirildi

Son Dakika Yerel Yenimahalle Belediyesi Ekiplerinden Kar Mesaisi - Son Dakika


Advertisement