Yenişehir Komedi Festivali'nde, Yaşamını Yitiren Tiyatrocular Sahnede Anıldı - Son Dakika

Yenişehir Komedi Festivali'nde, Yaşamını Yitiren Tiyatrocular Sahnede Anıldı

22.11.2022 15:56

‘2. Yenişehir Komedi Oyunları Festivali’nin ikinci gününde, Amasya’daki trafik kazasında yaşamını yitiren tiyatrocular Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş’ın anısına sahneye karanfil bırakıldı.

'2. Yenişehir Komedi Oyunları Festivali'nin ikinci gününde, Amasya'daki trafik kazasında yaşamını yitiren tiyatrocular Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş'ın anısına sahneye karanfil bırakıldı.

Festival kapsamında sahnelenen Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu 'Süt Kardeşler' oyununun sonunda, Uygur kardeşlere çiçek takdim eden Başkan Abdullah Özyiğit dün Amasya'da meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren tiyatrocular Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş'a Allah'tan rahmet, yaralanan oyunculara acil şifalar diledi.

Başkan Özyiğit, "Amasya'dan aldığımız haber bizleri derinden üzdü. Onlarla Cuma günü Yenişehir'de buluşacaktık. Çok üzgünüz, acımız bir. Tiyatro camiasına başsağlığı diliyorum. Mekanları cennet olsun" dedi.

Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler de oyun bitiminde sanatçıların anısına sahneye üç adet karanfil bıraktı.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Amasyalı madenciler deprem bölgesine gidiyor Amasyalı madenciler deprem bölgesine gidiyor Amasyalı madenciler deprem bölgesine gidiyor Amasyalı madenciler deprem bölgesine gidiyor Diyarbakır'da bir kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı Diyarbakır'da bir kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı

Son Dakika Yerel Yenişehir Komedi Festivali'nde, Yaşamını Yitiren Tiyatrocular Sahnede Anıldı - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement