Yılbaşında Doğum Gününü Kutladı ve Kayboldu - Son Dakika

Yılbaşında Doğum Gününü Kutladı ve Kayboldu

02.01.2012 14:01
Yılbaşında Doğum Gününü Kutladı ve Kayboldu

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde yaşayan Garip Ergin, Alanya'da okuyan lise öğrencisi oğlunun yılbaşı akşamı doğum gününü kutladıktan sonra eve gitmek için kendisine ait otomobili aldığını ve bir daha geri dönmediğini iddia ederek polise başvurdu.

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde yaşayan Garip Ergin, Alanya'da okuyan lise öğrencisi oğlunun yılbaşı akşamı doğum gününü kutladıktan sonra eve gitmek için kendisine ait otomobili aldığını ve bir daha geri dönmediğini iddia ederek polise başvurdu.

Alınan bilgiye göre, Alanya Hasan Çolak Anadolu Lisesi 1. sınıf öğrencisi Barış Tuğrul Ergin (15), yılbaşı gecesi babası Garip Ergin'in Gazipaşa'daki pastanesinde gece yarısına kadar çalıştı. Aynı gün gencin doğum günü de, aile arasında düzenlenen bir parti ile kutlandı. Partiden sonra babasına ait 07 UP 151 plakalı, beyaz renkli otomobili alarak arkadaşını eve bırakıp oradan kendi eve döneceğini belirten Ergin, pastaneden ayrıldı.

Baba Garip Ergin, oğlunun bir daha geri dönmediğini, cep telefonunun da kapalı olduğunu belirterek hem Alanya'da hem de Gazipaşa ilçesinde polise başvurdu. Baba Ergin, sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki sayfasında da cep telefonu numarasını yayınlayarak, oğlunu görenler ya da yerini bilenlerin kendisine haber vermesini istedi.

Garip Ergin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, oğlunun herhangi bir sorunu olmadığını, yaşanan olaya anlam veremediğini söyledi. Bugüne kadar oğlunun hiç bir konuda hatalı davranış sergilemediğini anlatan baba Ergin, "Ne biz ne de polis hiç bir ipucu bulamadı. Çok şaşkın ve üzgünüz. Bize arkadaşını evine bırakıp eve döneceğini söylemişti. Hayatından endişe ediyoruz" dedi.

Polis, kayıp gencin bulunması için çalışma başlattı.

- ANTALYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yılbaşında Doğum Gününü Kutladı ve Kayboldu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

ABD Dışişleri Bakanlığı: Pentagon ile Türkiye arasında F-35 sorununun çözümü için istişareler yürütülüyor 22:03 ABD Dışişleri Bakanlığı: Pentagon ile Türkiye arasında F-35 sorununun çözümü için istişareler yürütülüyor Antalyaspor'da hocalığa getirilen Nuri Şahin, futbolu bıraktı 21:57 Antalyaspor'da hocalığa getirilen Nuri Şahin, futbolu bıraktı Son Dakika: Türkiye'de 18 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 214 kişi vefat etti, 29 bin 240 yeni vaka tespit edildi 20:42 Son Dakika: Türkiye'de 18 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 214 kişi vefat etti, 29 bin 240 yeni vaka tespit edildi
DEAŞ'ın Şii camisine düzenlediği saldırının görüntüleri ortaya çıktı 20:35 DEAŞ'ın Şii camisine düzenlediği saldırının görüntüleri ortaya çıktı Tandıra gömülü halde cesetleri bulunan çiftin oğulları: Amcam, ailemi katlettiği evde beni de öldürmek istedi 20:15 Tandıra gömülü halde cesetleri bulunan çiftin oğulları: Amcam, ailemi katlettiği evde beni de öldürmek istedi Kuşadası'nda iki çocuğun kavgası cinayetle bitti 19:13 Kuşadası'nda iki çocuğun kavgası cinayetle bitti
Bindiği asansör yere çakıldı! Davutoğlu, programlarına bir süre ara vermek zorunda kaldı 17:29 Bindiği asansör yere çakıldı! Davutoğlu, programlarına bir süre ara vermek zorunda kaldı Hamam ziyareti yapan Japon turist önce tellağın tacizine uğradı, sonra ahlaksız teklif aldı 16:54 Hamam ziyareti yapan Japon turist önce tellağın tacizine uğradı, sonra ahlaksız teklif aldı
Advertisement