Yunak'tan Gündoğmuş'a yardım eli - Son Dakika

Yunak'tan Gündoğmuş'a yardım eli

01.10.2021 17:09
Yunak'tan Gündoğmuş'a yardım eli

Konya'nın Yunak ilçesinde yardımsever vatandaşlar tarafından Antalya'nın Gündoğmuş ilçesine kaba yem ve canlı hayvan yardımı yapıldı.

Konya'nın Yunak ilçesinde yardımsever vatandaşlar tarafından Antalya'nın Gündoğmuş ilçesine kaba yem ve canlı hayvan yardımı yapıldı.

3 Ağustos tarihinde Antalya'nın Gündoğmuş ilçesinde çıkan yangında hayvanları telef olan vatandaşlar için Yunak Kaymakamlığı, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile yardımsever vatandaşlar harekete geçti. Yardımsever vatandaşlar tarafından bir kamyon balya saman ve 11 küçükbaş hayvan, yangında hayvanları telef olan vatandaşlara verilmek üzere yola çıktı.

Yapılan yardımla ilgili Yunak İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hasan Yaz, "Bugün yaşananlar, köyünde kerme yakan vatandaşın 'duyarsız kalamayız' diyerek yangında hayvanları telef olan, ahırı, samanlığı, evi küle dönmüş vatandaşlara gönderdiği bir demet güzellikten başka bir şey olamaz. Allah bu tür felaketleri bir daha göstermesin" diye konuştu. - KONYA

Yunak'tan Gündoğmuş'a yardım eli
Yunak'tan Gündoğmuş'a yardım eli

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Yunak'tan Gündoğmuş'a yardım eli - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

21 yaşındaki genç, doğum gününde kazada can verdi 09:28 21 yaşındaki genç, doğum gününde kazada can verdi
Masterchef Danilo eşine 09:14 Masterchef Danilo eşine "haysiyetsiz hayat sürme" davası açtı! TOGG Üst Yöneticisi Gürcan Karakaş: 3 tane oyun şirketi şu anda yerli otomobil için çalışıyor 08:56 TOGG Üst Yöneticisi Gürcan Karakaş: 3 tane oyun şirketi şu anda yerli otomobil için çalışıyor Plajda cinsel ilişkiye giren çift gözaltına alındı 18:01 Plajda cinsel ilişkiye giren çift gözaltına alındı 15 balta darbesiyle eşini öldüren kadın,mahkemede polisleri suçladı 16:44 15 balta darbesiyle eşini öldüren kadın,mahkemede polisleri suçladı Son dakika! Burundi'de hapishanede yangın çıktı! 38 mahkum yanarak hayatını kaybetti 16:33 Son dakika! Burundi'de hapishanede yangın çıktı! 38 mahkum yanarak hayatını kaybetti Ibrahimovic, Türk hayranlarından da tepki toplayacak! Milli oyuncumuz Hakan hakkında sert sözler 16:13 Ibrahimovic, Türk hayranlarından da tepki toplayacak! Milli oyuncumuz Hakan hakkında sert sözler Düğünde damada takılan pompalı tüfek salonu buz kestirdi! Gelinin bile anında suratı asıldı 16:07 Düğünde damada takılan pompalı tüfek salonu buz kestirdi! Gelinin bile anında suratı asıldı
Advertisement