Zonguldak Valisi Ayyıldız ve Yardımcılarına Veda Yemeği - Son Dakika

Zonguldak Valisi Ayyıldız ve Yardımcılarına Veda Yemeği

15.08.2013 23:36
Zonguldak Valisi Ayyıldız ve Yardımcılarına Veda Yemeği

Vali Ayyıldız: "İlimizde idarede bulunan arkadaşlarımız ellerinden gelen hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyor. İnşallah bizden sonra gelenler bu hizmetleri arttırarak devam ettirir"

Aydın Valisi olarak atanan Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız, "İlimizde idarede bulunan arkadaşlarımız ellerinden gelen hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyor. İnşallah bizden sonra gelenler bu hizmetleri arttırarak devam ettirir" dedi.

Ayyıldız, kendisi ve tayini çıkan vali yardımcıları Mehmet Tevfik Emre ile Fethi Özdemir için bir otelde düzenlenen veda yemeğinde yaptığı konuşmada, askerlik hizmetinden daha kısa süre Zonguldak'ta hizmet yaptığını söyledi.

Filyos projesinin Eylül'de ihalesinin yapılacağını ifade eden Ayyıldız, şöyle konuştu:

"Zonguldak karayollarına, havaalanına ve demiryollarına sahip bir kenttir. Karayolları bakımından ilimiz şantiyeye dönmüştür. Kent için önemli projelerden bir tanesi olan Mithatpaşa tüneliyle ilgili temel atma töreni gerçekleştirildi. İlimiz bir maden şehridir. Maden olunca iş gücünde tehlike arz eden durumlar oluyor. Ben kentin iktidarıyla, muhalefetiyle ve sivil toplum örgütleriyle bir olduğunu gördüm. Bu birlik ve beraberliklerin bizim gibi idarecilere güzellikler getirdiğini gördüm."

Zonguldak'ın idari yapısının çok iyi olduğunu vurgulayan Vali Ayyıldız, şunları kaydetti:

"İlimizde idarede bulunan arkadaşlarımız ellerinden gelen hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyor. İnşallah bizden sonra gelenler bu hizmetleri arttırarak devam ettirir. Biz üzerimize düşeni yapmaya çalıştık. Zonguldak yorgun bir şehir. Cazibe merkezi ve marka bir kent olabilmesi için üzerimize düşeni yaptık. Burada güzel insanlar tanıdım. Giderken güzel anılarla şehirden ayrılıyorum."

Vali Yardımcıları Emre ve Özdemir de kentte görev yaptıkları süre içerisinde Zonguldak halkının kendilerine her zaman yardımcı olduklarını ve şehirden güzel anılarla ayrıldıklarını belirtti.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri Vali Ayyıldız ile Emre ve Özdemir'e çeşitli hediyeler takdim etti. - Zonguldak

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Zonguldak'ta eşini ve iki çocuğunu bıçakla rehin alan kişiyi polis ikna etti Zonguldak'ta eşini ve iki çocuğunu bıçakla rehin alan kişiyi polis ikna etti İş yerinde ailesini rehin aldı, üzerine benzin döküp bıçakla kendini yaraladı İş yerinde ailesini rehin aldı, üzerine benzin döküp bıçakla kendini yaraladı 1. Lig'e yükselen kadın basketbol takımına meşaleli karşılama 1. Lig'e yükselen kadın basketbol takımına meşaleli karşılama

Son Dakika Yerel Zonguldak Valisi Ayyıldız ve Yardımcılarına Veda Yemeği - Son Dakika


Advertisement