Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit polisin babasına taziye telefonu - Son Dakika
3.Sayfa

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit polisin babasına taziye telefonu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit polisin babasına taziye telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya aracılığıyla telefonda görüştüğü şehit polis babası Şefik Ermiş'e taziye dileklerini iletti.

10.10.2023 16:45
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit polis memuru Ermiş'in babasıyla görüştü

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da ihbar üzerine gittiği apartman dairesinde Muhammet Berke Çorak'ın (20) tabanca ile ateş açması sonucu şehit olan polis memuru Cihat Ermiş'in (31) babası Şefik Ermiş'le telefonla görüşerek, baş sağlığı diledi.

Bakan Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Kahraman polisimiz Cihat Ermiş dün İstanbul Büyükçekmece'de ihbar üzerine gittiği bir evde açılan ateş sonucu şehit edilmişti. Ankara Haymana'da şehidimizin kıymetli babası Şefik ağabeyimizi ziyaret edip, dua ettik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da şehidimizin babasıyla telefonla görüştü, baş sağlığı diledi. Şehidimizin ailesi ve 2 yaşındaki evladı Kemal Asaf artık bu vatana emanet. Kahramanımızın makamı ali, ruhu şad olsun" dedi. Bakan Yerlikaya, paylaşımında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şehit babası ile görüştüğü, görüntülere de yer verdi.

Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit polisin babasına taziye telefonu - Son Dakika


Advertisement