Dondurmacıda "Yan bakma" kavgası! Tek başına olan gence 5 kişi saldırdı - Son Dakika
3.Sayfa

Dondurmacıda "Yan bakma" kavgası! Tek başına olan gence 5 kişi saldırdı

İstanbul'da dondurmacı önünde çıkan "Yan bakma" kavgasında bir genç 5 kişi tarafından dövüldü. Yumruk, tekme ve taburelerin hedefi olan talihsiz genç, yaralı halde olay yerinden uzaklaşırken saldırganlar ise kaçtı. Kavgadan geriye ise bu görüntüler kaldı.

19.06.2024 12:15

İstanbul Kağıthane'de bir dondurmacı önünde çıkan kavgada bir genç 5 kişi tarafından feci şekilde dövüldü. Yumruk, tekme ve taburelerin havada uçuştuğu olay cep telefonu kameralarına yansıdı.

Olay, önceki gün akşam saatlerinde Kağıthane Hamidiye Mahallesi'nde meydana geldi. Cadde üzerindeki bir sitede bulunan dondurmacı önünde yan bakma ve laf atma nedeniyle kavga çıktı.

ARALARINA ALDIKLARI GENCİ FECİ ŞEKİLDE DÖVDÜLER

Toplanan 5 şahıs, tek başına olan gence tekme ve yumruklarla saldırmaya başladı. Saldırganlar, ellerine geçen ne varsa hem fırlattı hem de defalarca kez vurdu.

MÜŞTERİLER ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA KALDI

5 kişilik saldırgan grubun arasında kalan genç, kendisini korumaya çalışsa da başarılı olamadı. Vücudunun çeşitli yerlerinden çok sayıda darbe alan talihsiz genç, defalarca yere düştü. Kendisini darbedenlere ise karşılık bile veremedi. Dondurmacıda müşteri olarak oturan kadın ve çocukların çığlık çığlığa kaldığı olay kameralara yansırken, dükkan ise savaş alanına döndü.

DÖVDÜKTEN SONRA KAYIPLARA KARIŞTILAR

Saldırgan grup, genci dükkanda başlayarak sokak ortasına kadar feci şekilde dövdükten sonra olay yerinden kaçtı. Yaralı ise kendi imkanlarıyla bulunduğu yerden ayrıldı. O anlardan geriye ise bu görüntüler kaldı.

Dondurmacıda "Yan bakma" kavgası! Tek başına olan gence 5 kişi saldırdı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Dondurmacıda 'Yan bakma' kavgası! Tek başına olan gence 5 kişi saldırdı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (12)

 • Ali İyi: Ülkede adalet sistemi olmadığından çok normal böyle şeylerin yaşanması 60 3 Yanıtla
  Ali Arslan: Şimdi bunlar delikanlıyım diye gezecekler, genelevdeki kadın bunlardan daha erkek 0 0
 • Ömer Demirel: 5 kadın 1 erkeğemi saldırmış,benmi yanlış gördüm? 61 0 Yanıtla
  Ali Akkaya: doğru 5 kadın bir erkek 23 0 Oğuz Özen: Aynen beş erkek bir erkeğe saldırmış nasıl okuduysan artık 2 4
 • Osmanlı torunu: Şimdi bunlar delikanlı diye geziyormu 48 1 Yanıtla
 • Ali Niyazi SAVAŞ: sokak köpeklerinden farkları konuşabiliyor olmaları lakin sokak köpekleri bunlardan daha az saldırganlar 39 0 Yanıtla
 • mehmet çimen: Aynen doğru duymuşsun 16 0 Yanıtla
 • KEMAL OĞUZ: Asıl uyutulması gereken saldırgan varlıkları izledik. köpekler bunların yanında çok masum kalır ?? 9 0 Yanıtla
 • Selçuk SEFEROĞLU: vuranlar çak.l izleyenler ne oluyor peki kamera kayıtları var emniyet nerde yasalaaaar yasalar 4 0 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement