Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Ali Bahar haberleri, Ali Bahar son dakika, son dakika Ali Bahar

Son Dakika Ali Bahar Haberleri

Son dakika Ali Bahar haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ali bahar haberleri anında burada.


 • 16:27 Fatih Karagümrük, Türkiye Kupası'nda hedeflerini belirledi

  Fatih Karagümrük, Türkiye Kupası'nda hedeflerini belirledi Fatih Karagümrük Başkan Yardımcısı Muhammet Ali Bahar, Trendyol Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası'nda en iyisini yapacaklarını söyledi. Bahar, takımın Avrupa Ligi'ne katılmayı hedeflediğini ve kadronun güçlendirileceğini belirtti. Ayrıca, tesis ve stadı olmamasına rağmen takımın mücadele ettiğini vurguladı.

 • 12:21 ATSO Başkanı Ali Bahar: "Asgari ücretteki bir seferlik artış, enflasyona karşı da etkili olacak"

  ATSO Başkanı Ali Bahar: 'Asgari ücretteki bir seferlik artış, enflasyona karşı da etkili olacak' 11 Aralık günü toplanacağı açıklanan Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, "Asgari ücret mevzuat gereği yılda bir kez belirleniyor.

 • 01.12.2023 01 Ara 10:52 Sanayi Sektörü Yeniden Büyümeye Geçti

  Sanayi Sektörü Yeniden Büyümeye Geçti ATSO Başkanı Ali Bahar, sanayi sektörünün dört çeyrek daralmadan sonra yeniden büyümeye geçmesinin olumlu bir gösterge olduğunu belirtti. Ayrıca hizmetler sektörünün en yavaş büyümesini gerçekleştirmesinin üretime dayalı büyüme için olumlu bir işaret olduğunu söyledi.

 • 22.11.2023 22 Kas 11:56 ATSO Başkanı Bahar: "7 yıldır bekleyen projeyi 8 ayda hayata geçirdik"

  ATSO Başkanı Bahar: '7 yıldır bekleyen projeyi 8 ayda hayata geçirdik' ATSO tarafından hayata geçirilen Korkuteli OSB'nin tapu müjdesini veren ATSO Başkanı Ali Bahar, "Korkuteli Organize Sanayi Bölgesi için işte tapularımız, 7 yıldır gerçekleşmeyen bu projeyi görevi devraldıktan sonra 8 ay içerisinde gerçekleştirdik" dedi.

 • 14.11.2023 14 Kas 13:42 ATSO'dan Türk sigorta sektöründe dağıtım kanallarına eşitlik çağrısı

  ATSO'dan Türk sigorta sektöründe dağıtım kanallarına eşitlik çağrısı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, "Bankalar ve diğer kuruluşlar, bazı zorunluluklardan muaf tutulurken, acenteler üzerinde bu yükümlülükler devam ediyor.

 • 13.11.2023 13 Kas 12:47 ATSO, İtalya'daki Fuarlarda Temaslarda Bulunacak

  ATSO, İtalya'daki Fuarlarda Temaslarda Bulunacak Antalya Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO) Başkanı Ali Bahar, İtalya'nın Milano kentindeki dört büyük fuarda temaslarda bulunacaklarını belirterek, 'İtalya-Antalya arasındaki ticaretin geliştirilmesinde öncü rol oynayacağız' dedi. ATSO, 64 kişilik heyet ile İtalya Meclis İnceleme Gezisi kapsamında Milano'ya gidecek ve inşaat, yapı malzemeleri, makine, güvenlik sektörüne yönelik dört önemli fuarı ziyaret edecek.

 • 07.11.2023 07 Kas 15:56 Fatih Karagümrük, Türkiye Kupası'nda final oynamak istiyor

  Fatih Karagümrük, Türkiye Kupası'nda final oynamak istiyor Fatih Karagümrük Kulübü Başkan Yardımcısı Muhammet Ali Bahar, Ziraat Türkiye Kupası'nda final oynamak ve kupayı kazanmak istediklerini söyledi. Bahar, Avrupa kupalarına gitmenin en kolay yolunun Türkiye Kupası olduğunu belirtti ve takımın hem Süper Lig'de hem de kupada başarılı olacağını düşündüğünü ifade etti.

 • 17.10.2023 17 Eki 18:14 ATSO Başkanı Bahar: "Rusya -Ukrayna savaşı kayıt dışılığı arttırdı"

  ATSO Başkanı Bahar: 'Rusya -Ukrayna savaşı kayıt dışılığı arttırdı' Antalya Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO) Başkanı Ali Bahar, yabancıların aldıkları gayrimenkulleri kendi vatandaşlarına kiralaması, günü birlik kiralama yapılmasının konaklama sektöründe 'kayıt dışı' ekonominin oluşmasına neden olduğunu belirterek, "Otellerin yüzde 70 doluluğundan...

 • 01.10.2023 01 Eki 13:16 ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ve Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat'ı ziyaret etti

  ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ve Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat'ı ziyaret etti ATSO Başkanı Ali Bahar ve beraberindeki heyet, sektörlerin öneri ve taleplerini Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ve Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat'a iletti. Başkan Bahar, ulaşım, altyapı ve ticari faaliyetler konusunda ATSO'nun 49 meslek komitesinden gelen talep ve önerileri ileterek, çalışmalara ilişkin dosyaları teslim etti ve içeriği hakkında bilgi verdi. Ulaşım ve altyapı sorunlarına dikkat çeken Bahar, Antalya Limanı'nın kapasite artırımı yapılması gerektiğini belirtti. Ticaret Bakanı Bolat ise toplu iş yerleri projesine destek vereceğini ifade etti.

 • 29.09.2023 29 Eyl 14:43 ATSO Başkanı Ali Bahar ve Yönetimi Korkuteli'nde Üyelerle Buluştu

  ATSO Başkanı Ali Bahar ve Yönetimi Korkuteli'nde Üyelerle Buluştu ATSO Başkanı Ali Bahar, Korkuteli'nde üyelerle bir araya gelerek Korkuteli OSB'nin önemini vurguladı. Toplantıda, Korkuteli ilçesinde dereceye giren üyelere ödülleri takdim edildi. Başkan Bahar, Antalya'nın teşvik ve hibe sisteminin revize edilmesi gerektiğini belirtti.

 • 27.09.2023 27 Eyl 10:35 Başkan Bahar: "Sanayi öncülüğünde büyümeye ihtiyacımız var"

  Başkan Bahar: 'Sanayi öncülüğünde büyümeye ihtiyacımız var' ATSO Başkanı Ali Bahar, "Ülkemizin sanayisiz büyüyemeyeceğini, böyle bir büyümenin sürdürülebilir ve istikrarlı bir büyüme olamayacağını biliyoruz.

 • 22.09.2023 22 Eyl 13:42 ATSO Başkanı Ali Bahar Serik'te Ziyaretlerde Bulundu

  ATSO Başkanı Ali Bahar Serik'te Ziyaretlerde Bulundu Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, Serik ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Bahar, Serik kaymakamı Cemal Şahin'i ziyaret etti. Bahar'a Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan ile ATSO Başkan Yardımcısı Fatih Kabadayı da eşlik etti. Bahar, üyelerle buluştuğu ATSO Serik temsilciliği binasında yaptığı açıklamada, odanın sadece para alınan bir oda imajını yıkacaklarını ve üyelerinin iyiliği için sıkı çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirtti. Bahar, Serik'te organize sanayi bölgesi kurulması için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

 • 20.09.2023 20 Eyl 23:28 ATSO Başkanı Bahar'dan, Aksu'daki yaşanan rentecar kriziyle ilgili açıklama

  ATSO Başkanı Bahar'dan, Aksu'daki yaşanan rentecar kriziyle ilgili açıklama ATSO Başkanı Bahar'dan, Aksu'daki yaşanan rentecar kriziyle ilgili açıklama -ATSO Başkanı Ali Bahar: -"Her yıl her araç başına 5 bin TL talep ediliyor" "Bir meslek grubunu ruhsat alamaz, çalışamaz hale getirecek düzenlemelere acilen ivedi son verilmelidir" -"Bu konuda yürütmeyi durdurma...

 • 20.09.2023 20 Eyl 18:09 ATSO Başkanı Ali Bahar, Orta Vadeli Programı Destekliyor

  ATSO Başkanı Ali Bahar, Orta Vadeli Programı Destekliyor Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, Orta Vadeli Programı desteklediklerini belirtti. Bahar, Türkiye'nin finansman ihtiyacına dikkat çekerek, son aylarda finansman kanallarının yeniden açıldığını ve KGF limitlerinin artırıldığını söyledi. Ayrıca, Hükümetin açıkladığı Orta Vadeli Programı önemsediklerini ve tarım ve gıda konusunu stratejik bulduklarını ifade etti.

 • 05.09.2023 05 Eyl 13:32 ATSO Başkanı Ali Bahar: İş Dünyası Olarak Tek Haneli Enflasyon ve İstikrarlı Büyüme Bekliyoruz

  ATSO Başkanı Ali Bahar: İş Dünyası Olarak Tek Haneli Enflasyon ve İstikrarlı Büyüme Bekliyoruz Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Ağustos ayı enflasyon verilerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bahar, iş dünyasının tek haneli enflasyon ve istikrarlı bir büyüme dönemi beklediğini belirterek, tüketim yerine üretimle büyüyen bir Türkiye hayali kurduklarını ifade etti.

 • 01.09.2023 01 Eyl 12:27 ATSO Başkanı Ali Bahar: Yatırımlardaki Büyümeden Memnuniyet Duyuyoruz

  ATSO Başkanı Ali Bahar: Yatırımlardaki Büyümeden Memnuniyet Duyuyoruz ATSO Başkanı Ali Bahar, Türkiye ekonomisinin yüzde 3.8 büyüdüğünü ve iş dünyasının yatırımlardaki yüzde 5,1'lik büyümeden memnun olduğunu belirtti. Sanayi sektöründe yaşanan daralmaya dikkat çeken Bahar, uzun vadede stabil bir büyüme politikası beklentisi olduğunu ifade etti.

 • 29.08.2023 29 Ağu 13:35 ATSO Başkanı Ali Bahar, yerli ve milli elektrikli araç Togg'u teslim aldı

  ATSO Başkanı Ali Bahar, yerli ve milli elektrikli araç Togg'u teslim aldı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Türkiye'nin vizyon projeleri arasında yer alan yerli ve milli elektrikli araç Togg'u teslim aldıklarını ve ilk sürüşü gerçekleştirdiklerini söyledi.

 • 29.08.2023 29 Ağu 11:58 ATSO Başkanı Ali Bahar, Antalya'daki Sanayi Sitelerini Ziyaret Etti

  ATSO Başkanı Ali Bahar, Antalya'daki Sanayi Sitelerini Ziyaret Etti Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, Antalya'daki toptancılar ve sanayi sitelerini ziyaret ederek sorunları dinledi ve iş birliği yapma sözü verdi.

 • 28.08.2023 28 Ağu 10:44 ATSO'nun önerisi krediye erişim ve KGF limit sorununa çözüm oldu

  ATSO'nun önerisi krediye erişim ve KGF limit sorununa çözüm oldu Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, "Hükümetimizin talep ve önerilerimizi dikkate almasından dolayı kendilerine müteşekkiriz.

 • 22.08.2023 22 Ağu 20:06 ATSO Başkanı Ali Bahar, Orta Vadeli Programın disiplinli şekilde uygulanmasını ve tasarruf önlemlerinin alınmasını istedi

  ATSO Başkanı Ali Bahar, Orta Vadeli Programın disiplinli şekilde uygulanmasını ve tasarruf önlemlerinin alınmasını istedi Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, Orta Vadeli Programın disiplinli şekilde uygulanması, plan içerisinde tasarruf önlemlerinin yer alması ve israftan kaçınılması gerektiğini belirtti. Bahar, ayrıca Çin ekonomisinde yaşanan yavaşlama işaretlerine dikkat çekerek, üyelerin bu konuda duyarlı olmalarını önerdi. Ayrıca, EXPO Fuar Alanı'nın satışa çıkarılmasına karşı çıkarak, bölgenin yeni bir proje ile şehre kazandırılmasını istedi.

 • 04.08.2023 04 Ağu 15:37 ATSO Başkanı Bahar: "Para politikasının devamlılığı yıllık enflasyonu düşürecek"

  ATSO Başkanı Bahar: 'Para politikasının devamlılığı yıllık enflasyonu düşürecek' Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, "Birçok mal grubuna yapılan zamlar, hem yıllık hem de aylık enflasyonda hızlı bir artışa neden olmuştur.

 • 02.08.2023 02 Ağu 16:02 ATSO Başkanı Ali Bahar, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u ziyaret etti

  ATSO Başkanı Ali Bahar, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u ziyaret etti Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'a sektörün yaşadığı sorunları ve taleplerini anlattı. Bahar, Antalya için önemli olan turizm alanındaki gelişmeleri değerlendirdiklerini ve ATSO olarak yapmak istedikleri projeleri paylaştıklarını belirtti. Ayrıca, Kaleiçi bölgesinin daha iyi bir konuma getirilmesi için özel bir statü kazandırılması gerektiğini ve turizmin çeşitlendirilmesi, alternatif turizm alanlarının oluşturulması gibi taleplerin sektörün öncelikleri arasında olduğunu ifade etti.

 • 02.08.2023 02 Ağu 14:05 ATSO Başkanı Ali Bahar: "Göz bebeğimiz Kaleiçi özel alan olmalı"

  ATSO Başkanı Ali Bahar: 'Göz bebeğimiz Kaleiçi özel alan olmalı' ATSO Başkanı Ali Bahar ve beraberindeki heyet Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u ziyaret etti.

 • 31.07.2023 31 Tem 13:21 ATSO Başkanı Ali Bahar, ekonomi politikaları hakkında görüşlerini paylaştı

  ATSO Başkanı Ali Bahar, ekonomi politikaları hakkında görüşlerini paylaştı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'ten gelen açıklamalar hakkındaki görüşlerini paylaştı. Bahar, seçim sonrası dönemde rasyonel ve makul ekonomi politikalarına dönüş yönündeki açıklamaların iş dünyası tarafından umut ve iyimserlik ile karşılandığını belirtti. Ancak vergi artışlarının sık gerçekleşmesinin ekonomide ani bir yavaşlama riski barındırdığını dile getirdi. Bahar, Türkiye ekonomisinde üretim ve tüketimdeki büyümenin ayrışmaya başladığını ve tüketim artışının daha kontrollü bir düzeye çekilmesi gerektiğini ifade etti. Ayrıca, tüketim ve üretim dengesini korumanın, dengeli bir büyüme sağlamanın ve ekonomik istikrarı sürdürmenin önemine vurgu yaptı. Bahar, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz ve Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek'in açıklamalarını memnuniyetle karşıladıklarını belirtti ve bu açıklamaların iş dünyasını rahatlattığını söyledi. Ayrıca, vergi artışlarının olmaması, CDS primlerinin düşmesi ve küresel piyasalarda Türkiye'ye olan güvenin artmasıyla yabancı yatırımcıların Türkiye'ye ilgisinin artabileceğini ifade etti. Bahar, finansmana erişimdeki zorlukların çözümü için yapılan çalışmaların ekonominin canlanmasına katkı sağlayabileceğini belirtti ve istikrarlı bir ekonomi politikasının uygulanmasını temenni etti. İş dünyası olarak ekonomi yönetiminin aldığı tedbirleri yakından takip ettiklerini ve özellikle hizmet sektöründeki küçük işletmelerin sürdürülebilirliği açısından yavaş bir geçişin önemli olduğunu ifade etti.

 • 28.07.2023 28 Tem 12:05 ATSO Başkanı Ali Bahar ve Bakan Şimşek'ten Gümrük Birliği ve vize sorununa destek

  ATSO Başkanı Ali Bahar ve Bakan Şimşek'ten Gümrük Birliği ve vize sorununa destek ATSO Başkanı Ali Bahar'ın meclis toplantısında dile getirdiği 'vize işkencesi', 'Gümrük Birliği kapsamının genişletilmesi' ve 'AB üyeliği' konularına Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'ten destek geldi. Bakan Şimşek, Avusturya'da düzenlenen bir panelde Gümrük Birliği Anlaşması'nın güncellenmesi çağrısı yaptı. Bahar ve Şimşek, iş dünyasının vize sorununu çözülmesi talebini destekledi ve Türkiye'nin AB entegrasyon sürecini sağlamak istediklerini belirtti.

 • 27.07.2023 27 Tem 12:52 Antalya Organize Sanayi Bölgesi Başkanı, Kırkgöz Sanayi Sitesi Esnafının Sorunlarını Çözmek İçin Yol Haritası Belirledi

  Antalya Organize Sanayi Bölgesi Başkanı, Kırkgöz Sanayi Sitesi Esnafının Sorunlarını Çözmek İçin Yol Haritası Belirledi Antalya Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ali Bahar, Kırkgöz Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya gelerek sorunlarını dinledi ve çözüm için bir yol haritası çizdi. Elektrik kesintisi, su ve çöp konteyneri eksikliği, yol asfalt sorunu gibi sorunlar üzerinde çalışmalar yapılacağı sözü verildi. Ayrıca, altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından yolların asfaltlanması için çalışmalara başlanacağı belirtildi.

 • 26.07.2023 26 Tem 17:06 ATSO Başkanı Bahar: "Ekonomide somut adımlar bekliyoruz"

  ATSO Başkanı Bahar: 'Ekonomide somut adımlar bekliyoruz' Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, "Firmalarımızın, yüksek olan ve son zamlar ile daha da artacak olan enflasyondan korunması amacıyla enflasyon muhasebesine bir an önce geçilmesi artık bir zaruret haline gelmiştir" dedi.

 • 20.06.2023 20 Haz 23:26 Turizm geliri 2023 yılı birinci çeyrekte yüzde 33 arttı

  Turizm geliri 2023 yılı birinci çeyrekte yüzde 33 arttı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Bahar, turizm gelirinin 2023 yılı birinci çeyrekte bir önceki yılın aynı çeyreğine göre yüzde 33 artarak 8,7 milyar dolar ulaştığını söyledi. Bahar, ayrıca verimlilik temelli politikalara vurgu yapılması ve eyleme geçme kararlılığının ortaya konulması gerektiğini belirtti. Asgari ücret artışının ekonominin canlılığı açısından önemli olduğunu vurgulayan Bahar, Kurban Bayramı tatil süresinin 9 güne çıkarılmasının da isabetli bir karar olduğunu dile getirdi. Kırcami sorununu siyaset üstü gördüklerini kaydeden Bahar, AB ülkeleriyle ilgili vize sorununun ivedilikle çözülmesi gerektiğini belirtti.

 • 07.06.2023 07 Haz 15:02 ATSO Başkanı Bahar: "Rekabetin yolu nitelikli iş gücü"

  ATSO Başkanı Bahar: 'Rekabetin yolu nitelikli iş gücü' Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, "İşveren maliyetlerden, çalışanlarımız da hak ettiğini alamamaktan şikayetçi. Dolayısıyla iş barışı oluşamamış durumda.

 • 06.06.2023 06 Haz 13:51 ATSO Başkanı Ali Bahar: Enflasyon artış hızı yavaşlıyor

  ATSO Başkanı Ali Bahar: Enflasyon artış hızı yavaşlıyor Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Bahar, Mayıs ayı enflasyon oranlarını değerlendirerek, yurt içi enflasyon artışının yavaşladığını belirtti. Bahar, enflasyonun temel belirleyicilerinden olan ithal ham madde fiyatlarının kur artışı nedeniyle TL bazında artışının enflasyonla mücadelede önemli bir sorun olarak durduğunu ifade etti.

 • 23.05.2023 23 May 17:16 Başkan Bahar, iş dünyasının taleplerini açıkladı: "Liyakat, adalet, eşitlik"

  Başkan Bahar, iş dünyasının taleplerini açıkladı: 'Liyakat, adalet, eşitlik' ATSO Başkanı Ali Bahar, Mayıs ayı meclis toplantısında yaptığı konuşmada, yeni kurulan hükümete ve 28 Mayıs'ta seçilecek yeni cumhurbaşkanına seslendi.

 • 28.04.2023 28 Nis 13:25 Nazlı Can Delibaş Genç OSD'nin yeni başkanı

  Nazlı Can Delibaş Genç OSD'nin yeni başkanı Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaların 2nci ve 3üncü kuşak temsilcileri tarafından kurulan Genç OSDnin 4üncü Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Nazlı Can Delibaşın tek aday olduğu genel kurulda dernek üyeleri yeni başkanlarını oy birliği ile seçti.

 • 04.04.2023 04 Nis 14:31 ATSO Başkanı Bahar: "İşletmelerin kira ve finansman maliyetleri düşürülsün"

  ATSO Başkanı Bahar: 'İşletmelerin kira ve finansman maliyetleri düşürülsün' Mart ayı enflasyon oranlarını değerlendiren ATSO Başkanı Ali Bahar, "Gıda enflasyonu ve kira artışları çalışanların refahını ağırlıkla etkilediği için ücret dengelerinin bozulmasına yol açmakta, istihdam ve üretimi de olumsuz yönde etkilemektedir.

 • 29.03.2023 29 Mar 11:40 ATSO'dan üye aidatlarına af kararı

  ATSO'dan üye aidatlarına af kararı ATSO Başkanı Ali Bahar, "47 bin üyemiz 2022 yılı ve öncesine ait geçmiş dönem aidat borçlarına getirilen ödeme kolaylığında faydalanabilecekler" dedi.

 • 17.03.2023 17 Mar 14:15 Antalya OSB Cup şampiyonu belli oldu

  Antalya OSB Cup şampiyonu belli oldu Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından ilk kez düzenlenen Antalya OSB CUP Firmalar Arası Karma Voleybol Turnuvası sona erdi.

 • 03.03.2023 03 Mar 14:23 Bahar: "Kısıtlama kararı sektörle istişare edilmeli"

  Bahar: 'Kısıtlama kararı sektörle istişare edilmeli' Domates ihracatına getirilen kısıtlama kararı ile ilgili değerlendirmede bulunan ATSO Başkanı Ali Bahar, "Bakanlığın bu tebliği geri çekerek sektörle istişare etmesi doğru olacaktır.

 • 01.03.2023 01 Mar 17:10 Antalya Emniyeti ve ATSO gençler için çalışacak

  Antalya Emniyeti ve ATSO gençler için çalışacak ATSO Başkanı Ali Bahar ve Antalya İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik, madde kullanan gençleri önce sağlıklarına sonra da iş gücüne kazandırmak için iş birliği yapacak.

 • 31.01.2023 31 Oca 19:52 ATSO ocak ayı olağan meclis toplantısı yapıldı

  ATSO ocak ayı olağan meclis toplantısı yapıldı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, 2023 turizm sezonun geçen yıla oranla daha canlı geçmesinin beklendiğini söyledi.

 • 09.01.2023 09 Oca 10:51 ATSO Başkanı Bahar'dan turistik işletmelere finansman destek talebi

  ATSO Başkanı Bahar'dan turistik işletmelere finansman destek talebi Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, kent turizminin 2022 yılını ziyaretçi sayısında yüzde 48 artışla 2019 yılına yakın bir düzeyde tamamlayarak bir başarı sergilediğini, buna karşın kira ve elektrik başta olmak üzere sabit maliyetlerin artması nedeniyle birçok...

 • 19.12.2022 19 Ara 14:11 Çavuşoğlu, ATSO Başkanı Ali Bahar ve beraberindeki heyeti kabul etti

  Çavuşoğlu, ATSO Başkanı Ali Bahar ve beraberindeki heyeti kabul etti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar ve beraberindekiler ile tokalaşması Görüşmeden görüntüler Toplu fotoğraf çekimi ANKARA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar ve beraberindeki...

 • 13.12.2022 13 Ara 13:27 ATSO heyeti afet bölgesinde

  ATSO heyeti afet bölgesinde ATSO Başkanı Ali Bahar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, sel felaketinin yaşandığı Kumluca'ya giderek sürdürülen çalışmalara destek verdi.

 • 30.11.2022 30 Kas 13:42 ATSO Başkanı Bahar: "Finansmana erişim kolaylaşmalı"

  ATSO Başkanı Bahar: 'Finansmana erişim kolaylaşmalı' 3'üncü çeyrek büyüme oranını değerlendiren Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, finansmana erişimi kolaylaştırıp ekonomiye güveni artıracak yeni politika önlemlerinin alınması gerektiğini söyledi.

 • 29.11.2022 29 Kas 19:03 ATSO Başkanı Bahar: "Gelecek yıl Antalya turizminin yeni bir rekor kırmasını bekliyoruz"

  ATSO Başkanı Bahar: 'Gelecek yıl Antalya turizminin yeni bir rekor kırmasını bekliyoruz' Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, turizmde bu yıl 2019 düzeyine yaklaşıldığını belirterek, "Rusya turizminde aksamaya rağmen bu önemli bir başarıdır.

 • 27.10.2022 27 Eki 10:53 Elektrikli scooter problemi ATSO'nun gündeminde

  Elektrikli scooter problemi ATSO'nun gündeminde Scooter kazasında hayatını kaybeden Ada Kayahan'ın ATSO ailesinin bir ferdi olduğunu belirten ATSO Başkanı Ali Bahar, elektrik scooterların neden olduğu acıların son bulması için, konunun taraflarını ve sorumlularını aynı masada buluşmaya davet etti.

 • 25.10.2022 25 Eki 14:46 Başkan Tütüncü'den, ATSO Başkanı Bahar'a ziyaret

  Başkan Tütüncü'den, ATSO Başkanı Bahar'a ziyaret Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı seçilerek görevine başlayan Ali Bahar'ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

 • 17.10.2022 17 Eki 16:18 ATSO'da Ali Bahar dönemi başladı

  ATSO'da Ali Bahar dönemi başladı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ATSO) yönetim kurulu başkanlığına seçilen Ali Bahar görevine başladı.

 • 17.10.2022 17 Eki 14:43 Antalya haberleri! Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı onaylanan Ali Bahar mazbatasını aldı

  Antalya haberleri! Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı onaylanan Ali Bahar mazbatasını aldı Antalya haberlerine göre Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) kararıyla Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı onaylanan Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanı Ali Bahar, mazbatasını aldı.

 • 14.10.2022 14 Eki 19:35 YSK, il seçim kurulu karanını iptal etti, ATSO Başkanı Ali Bahar oldu

  YSK, il seçim kurulu karanını iptal etti, ATSO Başkanı Ali Bahar oldu Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) kararıyla, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar oldu.

 • 20.07.2022 20 Tem 10:52 Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşları listesinde 5 Antalya OSB firması yer aldı.

  Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşları listesinde 5 Antalya OSB firması yer aldı. İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO), sanayi kuruluşlarının 2021 yılı performansları üzerinden yaptığı Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasının sonuçları açıklandı.

 • 19.05.2022 19 May 12:02 Antalya OSB'de futbol heyecanı başladı

  Antalya OSB'de futbol heyecanı başladı Antalya Organize Sanayi Bölgesi Firmalar Arası 6'ncı Halı Saha Futbol Turnuvası başladı.

Advertisement